02.10.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost zvládl další domácí utkání, poradil si se Žďárem

B l a n s k o - Také po odehraném 8. kole divize D zůstavají mladší dorostenci bez porážky. Tentokrát si svěřenci trenéra Jiřího Pokoje st. poradili na domácím hřišti se Žďárem, kterého po brankách R. Keprta, Louly, D. Zmeka zdolali 3:0.

8.kolo, sobota 28.9.2013, 12:30
Sestava: Matuška - Šíbl, Bílek, Študent, Dobeš - Maňoušek, Psota, Mareček, R. Keprt - O. Zmeko, Loula
Náhradníci: D. Zmeko, Hubner, Zemach, Šamalík, Kala, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou
Branky: R. Keprt, Loula, D. Zmeko
Rozhodčí: Vévoda - Slabý, Polonec

„Do zápasu jsme nastoupili bez zraněného Vintra, který do je jara mimo hru. Do útoku se musel ze zálohy posunout Loula. V prvním poločase jsme vstřelili dvě pěkné branky. Ve druhém jsme přidali třetí a nebylo co řešit. Po zodpovědném výkonu a díky větší chuti po vítězství jsme zaslouženě získali tři body. V neděli hrajeme v Bohunicích a budeme mít problém se sestavou. O. Zmeko vinou školních povinnosti nebude moci nastoupit, Keprt má boletivě nakopnutý kotník a onemocněl Bílek,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.