12. kolo , 27. října 2013, FC Sparta Brno B - FK Blansko

FC Sparta Brno B

Branky: Bílek 2, O. Zmeko, R. Keprt

„První poločas nám vyšel a vyhráli jsme ho 3:0 díky dvěma pěkným brankám Bílka a jedné O. Zmeka. Ve druhém pololočase přidal čtvrtou branku R. Keprt a výsledek jsme si už pohlídali. Celý podzim jsme hráli a trenovali na trávě. Zápas se hrál na umělce, což nám dělalo potíže. Nakonec jsme zápas i přes tento handicap zvládli. V posledním podzimním zápase hostíme v sobotu na stadionu na Údolní od 11:15 těžkého soupeře, tým Přerova. Pokud zopakujeme výkony z posledních zápasů, věřím, že podzimní část zakončíme nad očekávání dobře, protože náš cíl byl umístit se do pátého místa,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.