30.10.2013  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost s přehledem přehrál rezervu Sparty Brno

B r n o / B l a n s k o - Pohodovým vítězstvím v poměru 4:0 skončilo poslední venkovní mistrovské utkání mladších dorostenců. Svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího v rámci 12. kola Moravskoslezské divize D přehráli Spartu Brno B a v tabulce stále okupují 2. místo.

12.kolo, neděle 27.10.2013, 12:30
0FC Sparta Brno B
Sestava: Matuška - Maňoušek, Bílek, Študent, Hubner - Loula, Psota, R. Keprt, Mareček - O. Zmeko, D. Zmeko
Náhradníci: Šamalík, Kala, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
Branky: Bílek 2, O. Zmeko, R. Keprt

„První poločas nám vyšel a vyhráli jsme ho 3:0 díky dvěma pěkným brankám Bílka a jedné O. Zmeka. Ve druhém pololočase přidal čtvrtou branku R. Keprt a výsledek jsme si už pohlídali. Celý podzim jsme hráli a trenovali na trávě. Zápas se hrál na umělce, což nám dělalo potíže. Nakonec jsme zápas i přes tento handicap zvládli. V posledním podzimním zápase hostíme v sobotu na stadionu na Údolní od 11:15 těžkého soupeře, tým Přerova. Pokud zopakujeme výkony z posledních zápasů, věřím, že podzimní část zakončíme nad očekávání dobře, protože náš cíl byl umístit se do pátého místa,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.