13. kolo , 2. listopadu 2013, FK Blansko - 1. FC Viktorie Přerov

1. FC Viktorie Přerov

„Poslední zápas v podzimní části soutěže nás nezastihl v dobré pohodě. Chtěli jsme vyhrát a zahrát si kombinační fotbal, který jsme předváděli po většinu podzimu, ale jak to někdy bývá, když hodně chceš, nic se nedaří. Vázl pohyb, špatně jsme obsazovali soupeře. Chyběla kombinace, kterou jsme zbytečně nahrazovali dlouhými nákopy, které přerovští hráči s přehledem sbírali. Během celého zápasu jsme si vypracovali pouze jednu vyloženou šanci. To, že jsme prohráli se dá překousnout, ale výkon byl zklamáním a omluvou nemůže být ani, že jsme nastoupili v nekompletní sestavě. Nepředvedli jsme výkon, na který jsme byli zvyklí. Soupeř nás přehrál a zaslouženě získal tři body. Je to škoda, protože kdybychom vyhráli, mohli jsme po podzimní části skončit na prvním místě o bod před Třebíčí, která prohrála na Vrchovině. Přesto podzimní část hodnotím kladně a průběžné druhé místo je nad očekávání. V zimní přestávce nás čeká dost práce, protože máme co zlepšovat. Doufám, že elán a tréninková docházka nám vydrží i v jarní části,“ poznamenal trenér Jiří Pokoj starší.