10.05.2014  |  Jiří Pokoj st.

Mladší dorost nadělil Pelhřimovu kanára

B l a n s k o - Anglický týden zakončili mladší dorostenci jednoznačnou výhrou. V rámci 23. kola porazili svěřenci Jiřího Pokoje staršího na domácím trávníku na Mlýnské Pelhřimov vysoko 6:0. Čtyři branky vstřelil Ondřej Zmeko.

23.kolo, sobota 10.5.2014, 12:30 | stadion na Mlýnské, Blansko
0FK Pelhřimov
Branky: O. Zmeko 4, Vintr, Souček

„Ze zápasu jsme měli obavy, protože ve Žďáře nedohráli pro zranění Vintr, Dobeš a silou vůle s nakopnutým kolenem dohrál O. Zmeko. Na regeneraci měli hráči po utkání v Třebíči pouze jeden den. Všichni hráči však hráli s chutí a soupeře přehráli rozdílem třídy. Škoda neproměněných šancí, jinak mohl být výsledek dvouciferný. Po výborném výkonu jsme zaslouženě získali tři body,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.