26.05.2014  |  Jiří Pokoj st./Boris Hasa

Mladší dorost udolal rezervu Sparty Brno po změně stran

B l a n s k o - Třetí výhru v řadě si na své konto připsali mladší dorostenci FK Blansko. V rámci 25. kola divize D zdolali svěřenci trenéra Jiřího Pokoje staršího na domácím stadionu na Mlýnské rezervu Sparty Brno 2:0.

25.kolo, neděle 25.5.2014, 12:30 | stadion na Mlýnské, Blansko
Sestava: Matuška - D. Zmeko, Bílek, Študent, Dobeš - Šíbl, Zeman, R. Keprt, Mareček - O. Zmeko, Vintr
Náhradníci: Maňoušek, Šindelka, Kala, Borek
Trenér: Jiří Pokoj st.
0FC Sparta Brno B
Branky: O. Zmeko, R. Keprt

„Zápas se začal hrát v pravé poledne za horkého, dusného počasí s kvalitním soupeřem, který hrozil rychlými protiútoky.
V prvním poločase jsme si vypracovali několik příležitostí ke vstřelení branky. Dvakrát jsme orazítkovali břevno, jednou tyč, ale síť se nám rozvlnit nepodařilo. Po změně stran vstřelil první branku Ondřej Zmeko. Druhou přidal po krásné střele Radek Keprt. Opět jsme měli i smůlu, dvakrát jsme trefili břevno a jednou tyč. Zápas jsme však zaslouženě vyhráli a za odvedený výkon musím všem poděkovat,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Starší dorost

FK Blansko - FC Sparta Brno B 3:3 (1:1)
Branky:
M. Skoupý, P. Souček, M. Zouhar