25. kolo , 25. května 2014, FK Blansko - FC Sparta Brno B

FC Sparta Brno B

Branky: O. Zmeko, R. Keprt

„Zápas se začal hrát v pravé poledne za horkého, dusného počasí s kvalitním soupeřem, který hrozil rychlými protiútoky.
V prvním poločase jsme si vypracovali několik příležitostí ke vstřelení branky. Dvakrát jsme orazítkovali břevno, jednou tyč, ale síť se nám rozvlnit nepodařilo. Po změně stran vstřelil první branku Ondřej Zmeko. Druhou přidal po krásné střele Radek Keprt. Opět jsme měli i smůlu, dvakrát jsme trefili břevno a jednou tyč. Zápas jsme však zaslouženě vyhráli a za odvedený výkon musím všem poděkovat,“ zhodnotil utkání trenér Jiří Pokoj starší.

Starší dorost

FK Blansko - FC Sparta Brno B 3:3 (1:1)
Branky:
M. Skoupý, P. Souček, M. Zouhar