20. kolo , 18. dubna 2015, SFK Vrchovina - FK Blansko

SFK Vrchovina

Na hřišti prvního týmu jsme nezačali dobře, domácí měli hned v úvodu dvě 100% šance, které ale neproměnili. Postupně jsme hru vyrovnali a střela D. Zmeka či nájezd Sedláka také volaly po gólu. Až do konce poločasu se hrál zcela vyrovnaný fotbal. Až v samotném závěru zahrozili opět domácí, ale Holík i s trochou štěstí vše vyřešil.

Druhý poločas se odehrál ve stejném duchu jako ten první. Hned v úvodu přišla obrovská šance domácích, kterou Holík chytil. Pak jsme se zase dostávali zpět do hry, ale pan rozhodčí byl proti a po nafilmovaném pádu domácího útočníka nařídil pokutový kop, který domácí brankář proměnil. Domácí se poté stáhli na svoji polovinu a bránili darovaný výsledek. My jsme si v úplném závěru vytvořili také šance, ale bez přesnějšího zakončení.

Hodnocení vedoucího týmu

„Kluci utkání zvládli výborně takticky, domácím hráčům byli vyrovnaným soupeřem, ti byli nuceni jen nakopávat vysoké míče a těžit ze své výškové a fyzické převahy. O utkání nakonec rozhodla vymyšlená penalta. I přes porážku musím kluky za předvedený výkon a nasazení pochválit.“