05.05.2015  |  David Bednář/Boris Hasa

Derby mladších dorostenců branku nepřineslo

B o s k o v i c e / B l a n s k o - Mladší dorostenci zavítali v rámci 22. kola divize D k okresnímu derby do Boskovic. Svěřenci trenéra Davida Bednáře na stadionu v Červené zahradě remizovali s domácím celkem bez branek.

22.kolo, neděle 3.5.2015, 11:45 | stadion v Červené zahradě, Boskovice
0FC Boskovice
Sestava: Veselý - Šamalík, Feik, Pačovský, Kala (65. Šustr) - Hanák, Šmerda, Gregor, Dobeš (50. Souček) - Študent (53. Borek), Sedlák (58. Šenkeřík)
Trenér: David Bednář
Asistent: Petr Šíp
Vedoucí týmu: Josef Šmerda

„V prvním poločase jsme neviděli mnoho příležitostí, oba týmy předváděli spíše boj. Ve druhém měl velkou příležitost Šamalík, jeho pokus však kryl výborný boskovický brankář. Náš výkon byl v prvním poločase ustrašený, ve druhem jsme se zlepšili v poli, ale do zakončení jsme se dostávali sporadicky. Zápas skončil spravedlivou remízou,“ okomentoval průběh utkání trenér David Bednář.

Následující utkání

23. kolo, sobota 9. 5. 2014, 10:15 (12:30 starší dorost)
FK Blansko - HFK Třebíč
stadion na Mlýnské, Blansko