05.05.2015  |  Martin Sígl

Mladší žáci rozhodli o výhře nad Moravským Krumlovem v prvním poločase

B l a n s k o - Mladší žáci hostili v sobotu na stadionu na Údolné celek Moravského Krumlova. Svěřenci trenéra Miroslava Koňaříka rozhodli o své výhře nad tabulkovým sousedem již v prvním poločase, který ovládli v poměru 4:0.

16.kolo, sobota 2.5.2015, 10:00 | stadion na Údolní, Blansko
Sestava: V. Kubín - D. Koňařík (C), T. Slanina - P. Lůdl, V. Stupinský, D. Bartoš - F. Štěpánek, J. Ťoupek
Náhradníci: M. Rybář, P. Kupka, M. Beránek, D. Odehnal
Trenér: Miroslav Koňařík
Asistent: Martin Sígl
1FC Moravský Krumlov
Branky: Lůdl 2, Štěpánek, Kupka - Pelaj

„Od utkání jsme očekávali, že soupeř bude vyrovnaný a bude rozhodovat momentální forma, což se i během zápasu potvrdilo. My jsme do zápasu vstoupili lépe, když se nám podařilo hned od úvodu soupeře zatlačit a vstřelit během prvního poločasu 4 góly a navíc jsme neinkasovali. Do druhého poločasu jsme vstupovali se čtyřbrankovým vedením, což se odrazilo na naší hře. Soupeř nás mírně zatlačil, ale podařilo se mu skóre pouze zkorigovat na 4:1. I přes některé nedostatky a chyby, musím celkově celý tým za předvedený výkon hodnotit kladně,“ zhodnotil utkání trenér Miroslav Koňařík.