16. kolo , 2. května 2015, FK Blansko - FC Moravský Krumlov

FC Moravský Krumlov

Branky: Lůdl 2, Štěpánek, Kupka - Pelaj

„Od utkání jsme očekávali, že soupeř bude vyrovnaný a bude rozhodovat momentální forma, což se i během zápasu potvrdilo. My jsme do zápasu vstoupili lépe, když se nám podařilo hned od úvodu soupeře zatlačit a vstřelit během prvního poločasu 4 góly a navíc jsme neinkasovali. Do druhého poločasu jsme vstupovali se čtyřbrankovým vedením, což se odrazilo na naší hře. Soupeř nás mírně zatlačil, ale podařilo se mu skóre pouze zkorigovat na 4:1. I přes některé nedostatky a chyby, musím celkově celý tým za předvedený výkon hodnotit kladně,“ zhodnotil utkání trenér Miroslav Koňařík.