17.04.2011  |  Boris Hasa

Starší dorost udolal Tasovice po změně stran

B l a n s k o - Až dík přesnější koncovce ve druhém poločase porazili starší dorostenci Tasovice 4:0 a zaznamenali tak šestou výhru v řadě. Stínem utkání je zranění Adama Zavorala, který byl s otřesem mozku převezen do nemocnice. Přejeme brzké uzdravení.

17.kolo, sobota 16.4.2011, 11:30
Sestava: Juran - Urbánek, Šplíchal, Kučera, Bayer - Sedláček, Vašák, Zouhar, Hepp - Majer, Zavoral
Náhradníci: Pištělka, Koupý, Trávníček, Vágner, Buchta, Němec
Trenér: Jiří Pokoj st.
Asistent: Stanislav Skalický
Vedoucí týmu: Josef Šplíchal
0TJ Sokol Tasovice
Branky: Hepp 2, T. Zouhar z pen., Zavoral

Jiří Pokoj st., FK APOS Blansko: „Zápas se nám nevyvedl. Byli jsme pomalí, vázla kombinace a soupeř nás hlavně v prvním poločase přehrával. Vítězství je sice vysoké, ale šťastné, dění na hřišti tomu neodpovídalo. Stínem utkání bylo několik tvrdých zákroků soupeře. Jeden odnesl Zavoral, kterého odvezla sanitka se zlomeným nosem a otřesem mozku do nemocnice. Je potřeba na tento zápas rychle zapomenout a bojovat tak jako v Hodoníně, kde byl výkon celého mužstva podle mých představ.“