23. kolo , 29. května 2011, FK Blansko - FC Moravský Krumlov

FC Moravský Krumlov

Branky: Ševčík 3, Buchta 2, Michalík, Skoupý, Cupák, Horáček

Nejvyšší výhra mladšího dorostu v aktuálním soutěžním ročníku se zrodila po dalším jednoznačném utkání, kdy od první minuty byla evidentní převaha našeho týmu. I přes vysokou výhru zůstala řada příležitostí nevyužita, takže konečný výsledek mohl být dvouciferný a odpovídal by dění na hřišti.

Příští týden zajíždíme do Kuřimi, která dnes prohrála v poměru 5:2 v Boskovicích.

Boskovice, nad kterými jsme na podzim v obou zápasech dokázali zvítězit, v jarní části ještě neztratily ani bod a posunuly se už na třetí příčku tabulky. Kuřim však v jarní části soutěže získala už šest vítězství, takže nás určitě nečeká snadný soupeř.

Pokud ale kluci zopakují dnešní výkon, měli bychom být úspěšní!