29.05.2011  |  Jaroslav Matuška

Mladší dorost deklasoval Moravský Krumlov

B l a n s k o - Vysokým vítězstvím v poměru 9:0 skončilo utkání 23. kola krajského přeboru, v němž mladší dorostenci porazili Moravský Krumlov.

23.kolo, neděle 29.5.2011, 14:15
Sestava: Němec - Brichta (C) - Šebela (41. Bláha), Vágner, Cupák - Šafařík (51. Dvořáček), Michalík, Trávníček, Horáček - Ševčík, Buchta (41. Skoupý)
Trenér: Radek Majer
Vedoucí mužstva: Jaroslav Matuška
0FC Moravský Krumlov
Branky: Ševčík 3, Buchta 2, Michalík, Skoupý, Cupák, Horáček

Nejvyšší výhra mladšího dorostu v aktuálním soutěžním ročníku se zrodila po dalším jednoznačném utkání, kdy od první minuty byla evidentní převaha našeho týmu. I přes vysokou výhru zůstala řada příležitostí nevyužita, takže konečný výsledek mohl být dvouciferný a odpovídal by dění na hřišti.

Příští týden zajíždíme do Kuřimi, která dnes prohrála v poměru 5:2 v Boskovicích.

Boskovice, nad kterými jsme na podzim v obou zápasech dokázali zvítězit, v jarní části ještě neztratily ani bod a posunuly se už na třetí příčku tabulky. Kuřim však v jarní části soutěže získala už šest vítězství, takže nás určitě nečeká snadný soupeř.

Pokud ale kluci zopakují dnešní výkon, měli bychom být úspěšní!