31.05.2011  |  Michal Šenkeřík

Starší žáci vydolovali ve Znojmě tři body

B l a n s k o - Třetí vítězství v řadě si na své konto připsali starší žáci. Ve 23. kole porazili venku 1. SC Znojmo B 2:1.

23.kolo, neděle 29.5.2011, 09:00
11. SC Znojmo B
Sestava: Šmerda - Maňoušek, O. Blažek (C), Pernica, Zemach - Šíbl, F. Blažek, Vintr, Loula - Semčuk, Skoupý
Náhradníci: Keprt, Študent, Kohút
Trenér: Michal Šenkeřík
Branky: Skoupý, Vintr

Ve Znojmě to byl boj. Mužstvo z konce tabulky posíleno o hráče z ligy nás potrápilo. Opět nás může mrzet řada neproměněných šancí, které by dodaly na naše kopačky více klidu.

V prvním poločase skóroval známým způsobem Libor Vintr a dostal naše mužstvo do tlaku. Škoda, že nemohli plně odehrát utkání kvůli nevolnosti Filip Blažek a Ivo Loula. O to důležité bylo, že zbytek týmu mákl!

V druhém poločase pronikl Michal Skoupý do vápna, kde byl faulován a sám proměnil penaltu a bylo rozhodnuto. Opět skvělý Michal Šmerda v bráně držel čisté konto až do závěru, kde fauloval podle sudího na žlutou kartu Ondra Blažek, která byla jeho druhá a proto byl následně vyloučen. Penaltu domácí proměnili a snížili na konečných 1:2. Sudí byl dost přísný a možná i soupeř mohl červenou obdržet.

Ondřej Blažek je vysoce inteligentní hráč a já ho za to plně omlouvám (je to vůbec první červená karta mého týmu v trenérské kariéře). Za předvedený výkon kluky chválím a věřím, že poslední zápasy sezóny odehrají se stejnou chutí.