26. kolo , 18. června 2011, FK Blansko - FC Pálava Mikulov

FC Pálava Mikulov

Branky: Kratochvíl 5, Skoupý 5, F. Blažek 3, Kohút 2, Šíbl 2, Vintr 2, Študent 2, Pernica 2, Šmerda, O. Blažek, Loula, Semchuk, Keprt, Buš, Zemach, Matuška, vlastní

V posledním kole a na domácí půdě jsme se těšili na poslední Mikulov, kdy konečně naše mužstvo bylo v plné síle čtrnácti hráčů a obou gólmanů. Chyběl pouze Souček (zápas Zbrojovky), Maňoušek (dovolená) a Panáček (hokejová příprava Komety Brno).

Pro mne bylo zklamáním s jakým torzem přijel soupeř. Při rozmluvě s trenérem mladších žáků, který musel vést toto mužstvo, bylo jasné, jak asi Mikulov funguje. Blanenští je ztrestali, neboť Krajský přebor by měl už mít mužstva s jistou úrovní. Omezit naše hráče nemělo cenu - pojali to po svém. K tomuto faktu nemám dál co dodat.