2. kolo , 28. srpna 2011, TJ Tatran Bohunice - FK Blansko

TJ Tatran Bohunice

Branky: Souček 3, Vintr 2

Velmi vydařené utkání sehráli naši starší žáci na půdě soupeře z bývalé zaniklé vyšší soutěže. V tomto měsíci jsme spolu odehráli tři utkání a oba celky věděly, čeho je soupeř schopen.

Naše obava byla jediná, když Bohunice vyprovodily v předchozím kole Boskovice výpraskem. Potěšilo mě plně obsazené naše mužstvo, ve kterém je řada kvalitních hráčů. Bohuničtí zlobili jen zřídka a branku jsme obdrželi jen díky naší nepozornosti!

Procentuálně jsme vyhráli ve všem a s takovým přístupem a složením bude sezona dobře zvládnutelná! Nyní nás čeká v sobotu okresní derby s Boskovicemi, ve kterém budeme chtít udržet pozici v horní části tabulky!