06.05.2012  |  Jaroslav Matuška, Petr Stupka

Třetí výhra mladšího dorostu v řadě

B l a n s k o - V posledních třech zápasech získal mladší dorost plný počet 9 bodů při skóre 15:2. Před týdnem doma snadno porazil velmi oslabené Veselí a zlepšený herní projev potvrdil jak 1. 5. v Humpolci, tak včera ve Velkém Meziříčí, když v obou zápasech nastřílel po čtyřech brankách.

21.kolo, sobota 5.5.2012, 12:30
0FC Velké Meziříčí
Sestava: Pokorný - Šebela, Brichta (C), Blažek ml., Machorek (55. Bláha) - Šafařík, Michalík, Gracias, Keprt (75. Zouhar) – Semčuk (55. Blažek st.), Skoupý (60. Vymazal)
Náhradníci: Blažek st., Bláha, Vymazal, Zouhar, Šmerda
Trenér: Petr Stupka
Branky: Skoupý 2, Šafařík 2

Bez Michala Zouhara, který odehrál utkání za starší dorost, jsme byli takřka kompletní. Začali jsme s jednou změnou v sestavě, když Tomáš Gracias začal na místě defenzivního záložníka. Tento tah se nám vyplatil, Tomáš zahrál vynikající zápas. Od začátku jsme měli územní převahu, kterou jsme vyjádřili brankami Skoupého v 16. min. a 29. min., třetí branku přidal ve 32. min. „znovuzrozený“ Šafařík krásnou ránou pod břevno. Velký podíl na brankách měl i uzdravený Michalík, s jehož uzdravením se naše hra velmi zvedla, a společně s defenzivním Graciasem ovládali střed hřiště. Také po výborných přihrávkách Dominika jsme znovu objevili radost s gólu. Přihrávky na první a třetí branku byly opravdu dokonalé.

Ve druhém poločasu hra trošku polevila a my jsme si v klidu hlídali výsledek. Mohli jsme si dovolit vystřídat všechny náhradníky. I tak jsme se dostávali do slibných příležitostí, ze kterých se ujala bohužel jen jedna v 70. min. střelou k tyčce pečetil Šafařík.

S návratem Michalíka jsme získali 9 bodů a na naši hru se dá opět dívat. Uvidíme, jak si povedeme se silnějšími soupeři, kteří nás ve druhé polovičce jarní části ještě čekají.