01.09.2009  |  Petr Stupka

Starší žáci získali v Hustopečích premiérové tři body

Starší žáci získali v Hustopečích premiérové tři body

H U S T O P E Č E - Ve druhém utkání nové sezóny získali starší žáci premiérové tři body v krajském přeboru. Stalo se tak na hřišti Hustopečí, kde naši kluci zvítězili 2:1.

 
 
2.kolo, sobota 29.8.2009, 09:00
1FC Hustopeče
Sestava: není
2FK Blansko
Sestava: Šmerda - Šebela, Manda, Blažek, Blažek - Šafařík, Zouhar, Brichta, Foler - Kratochvíl, Gracias (55. Dvořáček) Náhradníci: Husenko, Vyklický, Pokorný, Dvořáček Trenér: Petr Stupka
Poločas: 1:2
Branky: 8. Kratochvíl, 18. Gracias

Komentář k zápasu

Za deštivého sobotního dopoledne se vydali starší žáci k druhému mistrovskému utkání k dalšímu nováčkovi v krajské soutěži na hřiště Hustopečí.

Začátek se nám vydařil. Za neustálého deště jsme se dostali do vedení již v 8. min. po trestném kopu Jirky Kratochvíla, záhy jsme šli do dvoubrankového vedení zásluhou samostatného průniku Tomáše Graciase, to probíhala 18. minuta. Bohužel ve 20. min. jsme vyrobili penaltu, soupeř se jejím proměněním zároveň dostal do hry. Poté se hra vyrovnala, naši mírnou převahu narušoval soupeř nebezpečnými a rychlými protiútoky, ze kterých dvakrát ohrozil naši branku.

V poločase jsme naše hráče nabádali ke zvýšení bojovnosti. Naši územní převahu nabourával především soupeřův hráč, který zaměstnával pozornost našich obránců i brankáře. Druhý poločas probíhal více v bojovném než fotbalovém duchu s šancemi na obouch stranách, ale štěstí bylo tentokrát na naší straně a snad jsme si za bojovnost body zasloužili.

Ve čtvrtek nás v Blansku na Mlýnské čeká silný soupeř - Svratka Brno a v sobotu už konečně doma další nováček z Lanžhotu.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2019 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu