B l a n s k o - Poslední divizní utkání čekalo na blanenské muže ve Strání. Zásluhou Jiřího Tulaydana vedli naši hráči po 28. minutách 2:0 a vedení i přes inkasovaný gól v závěru utkání udrželi. Tímto počinem překonali hranici 80 bodů v tabulce Moravskoslezské divize D a s konečným skóre 102:23 s přehledem ovládli celou soutěž. Náskok na druhé Rosice byl desetibodový. Do další sezóny vstoupí mužstvo na začátku srpna, předtím jej však ještě čeká několik velmi zajímavých přípravných utkání.

28. kolo , 7. června 2019, FC Strání - FK Blansko

FC Strání

Branky: 87. Kolaja - 20. a 28. Tulaydan
Osobní tresty: ŽK: 69. Lorenc, 79. Bruštík, 89. Čaňo - 90. Nešetřil
Doba hry: 45+1, 45+2
Počet diváků: 233
Rozhodčí: Kolář - Nápravník, Muller
Delegát: Sedláček

Popelka - Gardian (C), Silnica, Holík, Lorenc, Durec, Palík, Michalec, Čaňo V., Mimochodek, Čaňo O.
Náhradníci: Kolník - Benešík, Kolaja, Bruštík, Pilka
Trenér: Igor Gučík
Vedoucí: Zdeněk Mahdalík

Nešetřil - Jakubov, Huška, Sedlo, Minx - Paděra, Buchta - Chloupek, Bednář (C), Štrombach - Tulaydan