09.02.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Divoké utkání získali Blanenští na svou stranu a slaví vítězství 7:5

B l a n s k o - Sobotní utkání mezi muži Blanska a juniorkou Zbrojovky Brno nabídlo velmi rychlou a pohlednou hru z obou stran. Za velmi početné divácké kulisy (odhadem alespoň 200 diváků) bylo k vidění 12 branek, přičemž domácí zvítězili 7:5 a připsali si druhou výhru v rámci zimní přípravy.

přát., sobota 9.2.2019, 11:00
Sestava: Záleský - Feik, Sedlo, Huška, Minx - Bednář - Burdov, Urbančok, Ordoš, Přerovský - Tulaydan
Náhradníci: Nešetřil - Dvořák, Šplíchal, Traore, Ševčík, Chloupek
Trenér: Tomáš Kolouch Vedoucí: Radek Souček
5FC Zbrojovka Brno juniorka
Rozhodčí: Chabiča - Machorek, Ježek

Do utkání lépe vstoupili hosté, kteří na domácí vlétli a snažili se uplatňovat svou rychlou kombinační hru. Blanenští si však postupem času na tento styl hry zvykli a podobně jako hosté si vytvořili několik velmi nadějných příležitostí. Domácím fanouškům se poprvé představil Michal Ordoš, jenž přišel do našeho klubu ze Znojma v průběhu týdne. Po poločase byl stav utkání 3:2, hned dvakrát se prosadil Tulaydan. V druhé půli se domácím podařilo navýšit skóre na 6:3, nicméně hosté v 86. a 87. minutě dvěma slepenými brankami výrazně zdramatizovali koncovku. Pojistku zařídil v 89. minutě pohotovou střelou k tyči Bednář.

Blansko tak na domácích hřištích drží neporazitelnost od přátelského utkání se Znojmem, hraném 11. září 2018. Další duel bude na Mlýnské sehrán v sobotu 16. února, kdy se zde představí celek z Bystřice nad Pernštejnem.