25.01.2020  |  Kryštof Severa

HFK Olomouc neznamenalo pro Blansko větší problém

B l a n s k o - Čtvrtý přípravný zápas přivedl do Blanska divizdní HFK Olomouc, se kterou dokázalo Blansko sehrát jednoznačný deul, ve kterém zvítězilo vysoko 6:1.

přip, sobota 25.1.2020, 11:00
Sestava: Záleský - Sukup, Huška, Štrbák, Klusák - Buchta - Žák, Štrombach, Harba, Tulaydan - Holiš
11. HFK Olomouc
Góly: Holiš, 2x Harba, Štrombach, Fabuš.

Blansko mělo rychlý vstup do zápasu a už po chvíli si našel navrácený centr do vápna agilní Hoiš a poslal míč do sítě poprvé. O několik minut později jej napodobil Harba, který se do poločasu prosadil ještě jednou. Nakonec se ještě stihl prosadil Štrombach a Blansko vedlo po 45 minutách 4:0.

Blansko ve druhé půli výrazně prostřídalo, ale svého soupeře i přesto do větších šancí nepouštělo. Domácí zkoušeli nové kombinace a příliš se do zakončení nedostávali. Hosté se po jedné z mála šanci dokčali penalty, kterou však Záleský dokázal zlikvidovat. Konečné skóre tak zní 6:1.

Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu