09.05.2019  |  MJ, Foto: Josef Kratochvíl

Pět různých střelců zařídilo vítězství ve Velké Bíteši, Blansko s přehledem zvítězilo 5:0

B l a n s k o - Již čtvrté venkovní vítězství si připsali blanenští muži v rámci jarní části sezóny. Kanonádu ve Velké Bíteši odstartoval David Štrombach a zakončoval svou premiérovou brankou v blanenském Áčku Jan Fiala. Blansko tak v součtu s podzimním utkáním vstřelilo soupeři z Vysočiny 14 branek a žádnou neinkasovalo!

30.kolo, středa 8.5.2019, 16:30
0FC Spartak Velká Bíteš
Sestava: Sova - Kuldan (C), Whittingham, Mrňa (89. Mrňa), Merdita, Pořízek, Sodomka (58. Těšík), Hošek, Novotný, Marčaník, Loup (46. Ondrák)
Náhradníci: Pelán - Kerber, Těšík, Ondrák, Svoboda
Trenér: Marek Zúbek
Vedoucí: Oldřich Machát
Sestava: Doležal – Feik (26. Minx), Huška, Sedlo, Jakubov – Buchta – Štrombach (67. Fiala), Bednář (C), Přerovský, Traore – Tulaydan (62. Němec)
Náhradníci: Záleský - Němec, Fiala, Minx, Ševčík
Trenér: Zbyněk Zbořil
Vedoucí: Petr Dvořák
Branky: 10. Štrombach, 16. Bednář, 39. Tulaydan, 63. Buchta, 82. Fiala
Osobní tresty: ŽK: 15. Sova - nikdo
Doba hry: 45+1, 45+0
Počet diváků: 340
Rozhodčí: Hovorka - Švehla, Nápravník
Delegát: Vidlák

Fotogalerie

Záznam z utkání

Další výsledky předehrávaného 30. kola

Žďár nad Sázavou - Bystrc-Kníničky 2:0
Havlíčkův Brod - Rosice 0:1
Strání - Lanžhot 1:0
Nové Sady - Humpolec 4:1
Ždírec nad Doubravou - Bzenec 2:1
Břeclav - Stará Říše 0:2
Polná - Tasovice 1:1

Zbyněk Zbořil:
„Dnes jsme napravili dojem ze zápasu se Žďárem. Od prvních minut jsme dobře kombinovali, prosazovali jsme se do šancí a rozhodnout jsme mohli mnohem dřív. Domácím jsme při zakládání útoků zavírali Kuldana s Merditou, vynutili jsme si chyby při rozehrávce a i tím se dostali v úvodu do mnoha šancí. Ve druhé půli dostali příležitost nadějní dorostenci, kteří nás doplnili při narůstajícím počtu zraněných hráčů a těší mě, že Fiala si připsal i premiérový gól.“