Fanoušci

Fanoušci
Fanoušci
Vítejte v sekci fanoušci a dovolte, abychom se představili.

Náš fanouškovský „klubík“ se začal formovat v roce 2005, kdy se ze své sportovní mise z vesnického fotbalu na vyškovsku vrátili zpět do Blanska otec a synové Staří. V Krajském přeboru jsme tenkrát byli na všech domácích zápasech blanenského „Áčka“ a začali jezdit i na hřiště soupeřů. Tehdejší atmosféra na tribuně, kde hráčům nikdo nezafandí ani nezatleská, nás hodně zarazila. Usoudili jsme, že by si kluci zasloužili podporu a hlasité povzbuzení. Tak jsme se pokusili vytáhnout bubínky a skandovat „Blansko“. Hráči se nám za to odměnili spanilou jízdou, která náš klub dostala až do MSFL. Ani když, po nakouknutí do „velkého“ fotbalu, následoval pád zpátky do Krajského přeboru, jsme to nevzdali. I když se zrovna nedaří, o to víc se snažíme dát hráčům najevo, jak moc jim fandíme a přejeme jim úspěch. Dost často jsme tím mezi diváky zvláštní a některým připadáme i směšní. To je důvod, proč sami sebe označujeme jako „FUN“ (v angličtině „směšný, legrační“) CLUB.

Naše zdravé, zhruba pěti až sedmičlenné, jádro je tak trochu klan několika rodin, vazeb otec-syn, případně brácha s bráchou, zde objevíte několik. Když nás uvidíte a hlavně uslyšíte na tribuně, připojte se k nám. Nebojte se projevit své emoce, fotbal je přece i o nich. Klidně se vymezte z davu diváků, pro jejichž chování je velice trefným výrazem krásné polské slovíčko pro fanouška - kibic.

V této části klubových stránek bychom se rádi na náš klub podívali z trochu jiné perspektivy, z fotbalové tribuny. Jsme rádi, že zde občas můžeme prezentovat svůj pohled na blanenský fotbal (pochopitelně laický a emotivně zabarvený) a taky se s Vámi podělit o dojmy ze setkání s fanoušky soupeřů a z venkovních hřišť, kam se spousta z vás nedostane.

Váš „Fun Club Bubeníci“ :o)

Seznam fanouškovských článků

11.5.2012 Díl X. - Jarní cesta na vrchol
31.8.2011 Díl IX. - Drama se šťastným koncem - po čtvrtém kole Blansko v čele KP
11.9.2009 Díl VIII. - Nepovedený vstup do sezony
3.8.2009 Díl VII. Předsezónní bilancování
12.5.2009 Díl VI. Můžeme se ještě zachránit?
12.5.2009 Díl V. Infarktové jaro
30.1.2009 Díl IV. Na Mürzzuschlag!!
26.1.2009 Díl III. Skvělí fanoušci Hlučína
26.1.2009 Díl II. Blýskání na lepší časy
7.11.2008 Díl I. Kostrbatá cesta k prvnímu vítězství
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu