2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

Ani napotřetí v přípravném období nezaváhali blanenští fotbalisté. Regionální derby s Boskovicemi urvali ve svůj prospěch 4:2 a navázali na dva úspěchy z Mlýnské, které zaznamenali v předchozích čtrnácti dnech.

přátelské utkání , 5. února 2022, FK Blansko - FC Boskovice - Letovice

4:2

1:0

FC Boskovice - Letovice

Branky (BLA): Tulajdan 2×, Machálek, Chloupek

Vitásek - Šíp, Smrčka, Blažík, Feik - Zúbek, Kroutil - Machálek, Alexa, Vaďura - Tulajdan (1. poločas)

.

V prvním poločase padla jediná branka, kterou si připsal Tomáš Machálek. Hra se však střelecky rozjela až po pauze, kdy Jiří Tulajdan zvyšoval na 2:0 a následně zabraly i Boskovice. Hostům se tak podařilo srovnat na 2:2 a stále bylo dost času na další akce.

Blansko se vrátilo do vedení díky trefě Luboše Chloupka, po němž ještě upevnil domácí náskok opět Tulajdan. Boskovice si tak odvezly porážku 2:4 z přípravného zápasu a svěřenci trenéra Petra Vašíčka stále zůstávají po Novém roce stoprocentní.

Příští přátelský duel se uskuteční znovu doma na Mlýnské, a to v sobotu 12. února od 11.30 proti Slovanu Rosice.