2:1

28.04.2024 | 15:00

2

1

B l a n s k o - Ani na čtvrtý pokus nedokázali svěřenci trenéra Martina Maši vytěžit z domácího utkání plný bodový zisk. V úvodním zápase 7. kola Fortuna Moravskoslezské divize skupiny D remizovali s Bzencem 1:1, když na vedoucí branku Kasaly dokázal ještě v prvním poločase odpovědět nejlepší domácí hráč Jan Pšikal.

Hrací doba: 45+0; 45+1

Záleský - Bokůvka, Šplíchal (C), Feik, Imramovský - Chloupek (74. D. Šmerda), Pšikal, Závodný, M. Šmerda, Kratochvíl (87. Škrabal) - Trtílek
Náhradníci: Veselý - Pačovský, Škrabal, D. Šmerda
Trenér: Martin Maša

Kůřil - Mokrý, Košut, Škodík, Šmahaj, Hubr, Horňák, Jüstel, Pelikán (46. Reška), Kasala (C), Mlýnek
Náhradníci: Maňák - D. Lejsal, Pollák, Reška, Paták
Trenér: Libor Škodík

O výsledku utkání rozhodl již první poločas. Ve 14. min. se vyznamenal domácí brankář Záleský, který v krátkém sledu chytil několik střel soupeře. Ve 31. min. pak nejlepší střelec divize PETR KASALA využil nepřesné zpětné přihrávky Závodného a poslal hosty do vedení - 0:1.

Za domácí dokázal již po třech minutách hry odpovědět nejlepší hráč JAN PŠIKAL, který levačkou z hranice vápna překonal hostujícího brankáře Kůřila - 1:1. Ve 42. min. po faulu Imramovského na Pelikána měli hosté výhodu trestného kopu, střelu ex-ligového hráče Davida Šmahaje z 18 metrů vyškrábl Záleský na spojnici domácí branky.

Ve druhém poločase se zajímavé momenty střídaly na obou stranách, ale gólovou tečku neměl ani jeden. Blansko tak ani ve čtvrtém zápase na domácím trávníku v této sezóně nedokázalo bodovat naplno.

Záznam z utkání

Fotogalerie

Další výsledky 7. kola Fortuna Moravskoslezské divize, skupiny D:

Havlíčkův Brod - Vrchovina 0:2 (0:2), Strání - Břeclav 1:1 (1:1), Žďár nad Sázavou - Šumperk 1:0 (0:0), Stará Říše - Velká Bíteš 0:2 (0:1), Tasovice - Třebíč 3:3 (0:2), Rosice - Tišnov 0:2 (0:2), Ždírec nad Doubravou - Polná 1:1 (0:0)