2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Po téměř měsíční přestávce se blanenští fanoušci konečně dočkají domácího utkání A-týmu. Na stadion na Údolní zavítá v sobotu v rámci 23. kola vedoucí celek Fortuna Moravskoslezské divize D SFK Vrchovina.
S Vrchovinou se naposledy Blansko střetlo 24. září 2017. V tomto utkání tým z Vysočiny výrazně dominoval už od prvních minut. Hned v 6. minutě skóroval Skalník, za dalších 15 minutek se dvakrát prosadil Dočekal, který v utkání zaznamenal hattrick a v závěru druhého poločasu zasadil poslední ránu Zbytovský - 5:0. Kromě pátého gólů hostů přišla v závěru utkání také další rána v podobě červené karty pro gólmana Davida Záleského. Každý zápas je vždy jiný a věřmě, že se s Vrchovinou o nějaký ten bodík A-tým popere.

Utkání začíná v sobotu 28.dubna v 16 hodin. Rozhodčím tohoto duelu bude Hanák Petr, asistovat mu budou Slováček Adam a Bernatík Tomáš. Delegátem utkání bude Bobek Josef.

Předpověď pro zítřejší odpoledne hlásí polojasno a 23 stupňů, tak neváhejte a přijďte podpořit blanenské mužstvo.

Pro fanoušky žákovských kategorií jsou v sobotu dopoledne naplánovány utkání mladšího a staršího žactva na umělé trávě na Mlýnské. Soupeřem blanenským družstev budou týmy z Drnovic. Začátek utkání mladšího žactva je v 9 hodin, starší poté hrají od 10:45.

Dvě utkání čekají také dorostence, kteří pro změnu cestují na Vysočinu do Žďáru nad Sázavou. Starší dorost začíná v 10 hodin, mladší poté ve 12:15.