​Dne 25.10. 2022 proběhly v Olomouci přijímací zkoušky ke studiu UEFA A licence. Zkouška se skládala ze dvou písemných testů a ústního pohovoru. Po obou testech došlo k selekci uchazečů a k ústnímu pohovoru se propsala jen určitá část trenérů.

Z přibližně 100 uchazečů bylo přijato pouhých 24 vyvolených a mezi nimi je i asistent našeho A-mužstva! Za zmínku stojí i fakt, že se Erik letos hlásil ke studiu vůbec poprvé!

Eriku, moc Ti gratulujeme a smekáme před tebou klobouk! Přejeme Ti hodně štěstí a úspěšné zakončení studia!