B l a n s k o - FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA zná svůj rozpis pro ročník 2020/21. Liga se v letošní sezóně odehraje jen se 14 týmy a jedním z nich je právě Blansko. To zahájí sezónu v nedalekém Prostějově, následně zamíří do brněnské Líšně. První domácí utkání čeká Blansko ve třetím kole, kdy na jih Moravy zamíří ambiciózní Dukla Praha!

„Těžko jsme si mohli přát lepší rozlosování. V prvním a ve druhém kole nás čekají regionální soupeři. První domácí zápas přijde na řadu ve třetím kole, kdy na Mlýnskou přijede patrně nejzvučnější soupeř z celé F:NL - Dukla Praha. Očekávám, že se naši fanoušci na zápas s legendární Duklou ukážou a zaplní ochozy našeho stadionu. Větší lákadlo, než největšího favorita na postup jsme si přát nemohli,“ říká o rozlosování generální manažer Zbyněk Zbořil.

Fotbalový podzim zakončí blanenští fotbalisté v Praze zápasem proti Vyšehradu. První jarní zápas přijde na řadu na začátku března. Ligu uzavře Blansko doma zápasem s Prostějovem.