B r n o - Už ve středu čeká hráče z klubů z Jihomoravského kraje finále moravské části národní kvalifikace Regions´Cupu. V Rosicích přivítá výběr Olomouckého kraje. Začátek zápasu je v 17:30. Přijďte podpořit jihomoravské fotbalisty na cestě kvalifikací na amatérské EURO.
Oproti původní nominaci došlo ke třem změnám. Místo Romana Švarce, Martina Sehnala a Michala Kuglera byli povoláni Petr Gromský, Robin Hrobař a David Lang. Pro Gromského a Hrobaře se jedná o první pozvánku k utkání Regions´Cupu.

Na vítěze čeká finále národní kvalifikaci proti vítězi české části, kterým se stal výběr Pardubického kraje.

Regions´ Cup 2016/2017

Národní část, finále Morava
Středa 25. května, 17:30, Rosice
Výběr Jihomoravského kraje - Výběr Olomouckého kraje