Mládežnická družstva pokračují ve svých zápasech. Oba blanenské dorosty míří na návštěvu kraje Vysočina, kde změří síly s tamními fotbalisty. Obě družstva žáků zůstávají doma, neboť na Mlýnskou přijíždí ČAFC Židenice.

Starší dorostenci Blanska se nacházejí na pozici s číslem 15, kam je zařadil zisk pouhých čtyř bodů. Víkendový soupeř "staršáků" si však nemůže moc vyskakovat. Jejich bodový účet čítá pouze o bod víc, což však stačí na třináctou pozici. Zápas o důležité body začíná na umělé trávě ve Žďáru v 10:00.

Neděle 26. 9. 2021 10:00 | Žďár nad Sázavou - Blansko | Rozhodčí: Nápravník Jan - Petrlík Ladislav, Liška Jiří.

Mladší kategorie dorostenců míří do Žďáru též z pozice patnácté. Jejich bodové konto zahrnuje smutnou nulu a i proto se dá říct, že každý z následujících zápasů bude pro zisk prvních bodů důležitý. Oproti tomu Žďár získal v MSD patnáct bodů, díky čemuž je pátý. Mladší dorost tak rozhodně nečeká nic jednoduchého.

Neděle 26. 9. 2021 12:15 | Žďár nad Sázavou - Blansko | Rozhodčí: Petrlík Ladislav - Liška Jiří, Nápravník Jan.

Žákovská mužstva zůstávají o víkendu na domácím hřišti. Starší žáci zatím získali v krajském přeboru dvanáct bodů, což pro Blansko znamená šestou pozici v tabulce. Doma budou o víkendu hostit nevyzpytatelnou "Čafku" z Židenic. Ta v dosavadním průběhu soutěže nezaváhala a drží se na druhé příčce s osmnácti body. První Svratka Brno má pouze lepší skóre. Zápas začíná na Mlýnské v 9:00.

Sobota 25. 9. 2021 09:00 | FK Blansko - ČAFC Židenice 2011 | Rozhodčí: Burgr Štěpán.

Druhá z žákovských kategorií je na tom tabulkově o něco lépe než starší žáci. Tým Blanska totiž okupuje druhou pozici se ziskem patnácti bodů. Oproti tomu ČAFC Židenice se krčí na předposlední příčce se ziskem pouhých tří bodů. Utkání sedmého kola začíná na Mlýnské v 10:45.

Sobota 25. 9. 2021 10:45 | FK Blansko - ČAFC Židenice 2011 | Rozhodčí: Burgr Štěpán.