B l a n s k o - To byla jízda. Polský tým Miedz Legnica vyhrál mezinárodní turnaj mladších žáků v kopané. Memoriál Miroslava Krabičky v Blansku. A to více než suverénním způsobem. V základní skupině čtyři zápasy, čtyři vítězství. Skóre 19:0.
Ve vyřazovací fázi nezastavil Poláky ani domácí výběr z Blanenska, který prohrál 0:2. Ve finále si pak Legnica poradila i s týmem KFC Komárno.

Ten převálcovala 4:0 a turnajem prošla bez porážky. Polští fotbaloví učedníci navíc ovládli také individuální turnajové statistiky. Patrik Szvedrik vstřelil nejrychlejší gól turnaje. Už osmdesát vteřin po úvodním hvizdu. Cenu pro nejlepšího brankáře memoriálu si odnesl jeho spoluhráč Šimon Prus.

Nejlepším střelcem se pak stal se čtrnácti brankami další hráč Miedz Legnica Patrik Korovajny. Domácí FK Blansko skončil nakonec třetí a jeho hráč Alexandr Rek získal ocenění nejlepšího hráče turnaje.

Memoriál Miroslava Krabičky - 31. ročník

Skupina A: AFK Tišnov – TJ Malá Haná Knínice 0:1, FK Blansko – AFK Tišnov 2:0, Miedz Legnica – FK Blansko 4:0, Meidz Legnica – TJ Malá Haná Knínice 6:0, FK Blansko – FK Blansko 2003 4:0, AFK Tišnov – FK Blansko 2003 1:0, Miedz Legnica – AFK Tišnov 3:0, FK Blansko – TJ Malá Haná Knínice 0:0, TJ Malá Haná Knínice – FK Blansko 2003 0:0, Meidz Legnica – FK Blansko 6:0.

Pořadí ve skupině: 1. Miedz Legnica, 2. FK Blansko, 3. AFK Tišnov, 4. TJ Malá Haná Knínice, 5. FK Blansko 2003.

Skupina B: Konfeks Legnica – KFC Komárno 0:3, FK Kunštát – FC Svratka Brno 0:1, Výběr OFS Blansko – KFC Komárno 0:2, Konfeks Legnica – FK Kunštát 2:0, FC Svratka Brno – Výběr OFS Blansko 1:2, FK Kunštát – KFC Komárno 0:2, Konfeks Legnica – FC Svratka Brno 1:1, FK Kunštát – Výběr OFS Blansko 0:3, KFC Komárno – FC Svratka Brno 1:2, Konfeks Legnica – Výběr OFS Blansko 0:2.

Pořadí ve skupině: 1. KFC Komárno, 2. Výběr OFS Blansko, 3. FC Svratka Brno, 4. Konfeks Legnica, 5. FK Kunštát.

Čtvrtfinále: AFK Tišnov – FC Svratka Brno 0:2, TJ Malá Haná Knínice – Konfeks Legnica 0:1, KFC Komárno – FK Blansko 3:0, Miedz Legnica – Výběr OFS Blansko 2:0.

Utkání o konečné pořadí: O 9. a 10. místo FK Blansko 2003 – FK Kunštát 0:2, 7. a 8. místo TJ Malá Haná Knínice – AFK Tišnov 3:0, 5. a 6. místo FC Svratka Brno – Konfeks Legnica 3:0, 3. a 4. místo FK Blansko – Výběr OFS Blansko 2:1, 1. a 2. místo Miedz Legnica – KFC Komárno 4:0.

Konečné pořadí:
1. Miedz Legnica (Polsko)
2. KFC Komárno (Slovensko)
3. FK Blansko
4. Výběr OFS Blansko
5. FC Svratka Brno
6. Konfeks Legnica (Polsko)
7. TJ Malá Haná Knínice
8. AFK Tišnov
9. FK Kunštát
10. FK Blansko 2003

Nejrychlejší střelec: 80. vteřina Patrik Szvedrik (Miedz Legnica)