B l a n s k o - Mládežnické turnaje jsou již tradicí blanenského klubu. Letošní rok není vyjímkou a již v neděli 8. prosince se rozběhnou první dva. Ročníky 2010 a 2009 se střetnou na sportovní hala na Údolní. Turnaje začínají v osm hodin, respektive v 13:45.

První turnaj, ročníky 2010, začíná v osm hodin střetnutím domácího Blanska s Bystrcí. Dalšími účastníky turnaje jsou RAFK Rajhrad, TJ START Brno, SK Líšeň - dívky a FK Ořechov.

Druhý turnaj, který patří ročníkům 2009 zahájí duel pořádajícího Blanska společně s Bukovinkou. Následovat bude střet Ráječka s Kohoutovicemi a Soběšic s Boskovicemi. Vítěz bude znám kolem sedmé hodiny večerní.