2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - 21. kolo divizních soutěží nabídne zajímavá střetnutí blanenských týmů. Muži se v sobotu představí v Bzenci, dorostence čeká rovněž v sobotu dvojzápas s Líšní B na stadionu na Údolní.
Poslední vzájemné střetnutí A-týmu s Bzencem skončilo v podzimní části na domácím stadionu nerozhodně 1:1. Zápas tehdy nabídl vyrovnaný průběh, ve kterém hrála svou roli těžká rozhodnutí rozhodčího a jeho asistentů. Po brance Kasaly ve 31. minutě Blansko tehdy prohrávalo 0:1. Vyrovnávací branku zařídil ve 42. minutě Jan Pšikal.

Bzenci patří v tabulce Moravskoslezské divize D 8. místo se ziskem 26 bodů. Na domácí půdě vybojovali svěřenci trenéra Škodíka 6 vítězství, pouze v jednom případě odešli do kabin s porážkou. Blanenské hráče tak čeká velmi těžký boj o další body, nicméně nechme se překvapit, s čím naši hráči do zápasu vyrukují.

Utkání je na programu v sobotu 21. dubna od 16 hodin v Bzenci.

Dorostenci se potřetí v jarní části představí na domácím hřišti. Do Blanska zavítá celek SK Líšeň B, který ve starším dorostu figuruje na 7. místě a v mladším dokonce na 5. pozici. Zápasy tak mohou nabídnout slušnou kvalitu z obou stran. V podzimních utkáních si dorostenci počínali v Líšni napůl vítězně. Starší dorost podlehl domácím 1:2, mladší zvítězil 2:0.

Zápasy dorostenců začínají v sobotu 21. dubna v 10:15 a 12:30. Přijďte kluky podpořit!