Pohárový zápas s prvoligovým Zlínem se neobejde bez speciálních prvků. Jedním z nich je i speciální dres, ve kterém hráči FK Blansko nastoupí do hry. Ten si můžete pořídit i vy a mít tak památku na prvoligového soupeře v Blansku.

Ve spolupráci s brazilskou společností Penalty, jež je výhradním dodavatelem sportovního vybavení pro FK Blansko, jsme si pro vás připravili speciální dres pro utkání MOL Cupu s prvoligovým Zlínem.

„Společně s klubem jsme vybrali červený dres Urban, který opatříme speciálním potiskem, který bude všem připomínat výjimečný zápas,“ říká Marek Holík ze společnosti Penalty. „Dres bude opatřen datem a logy obou soupeřů, díky nimž si zachová jedinečnost a umožní fanouškům vytvořit si nenahraditelnou památku na tento zápas,“ dodává Holík.

Cena dresu je ve standardním provedení 490 korun. V případě zájmu o číslo, je cena 590 Kč a se jménem a číslem 650 Kč. Objednávat můžete na klubovém e-mailu fotbalovyklubblansko@gmail.com, kde vám po potvrzení objednávky odešleme platební údaje. Klíčové pro úspěšné objednání je připsání platby na účet klubu do neděle 29. srpna 2021.