Po delší pauze se mezi tyčemi opět objevil brankář David Záleský. Do tempa se vrátil sobotním duelem doma proti Uherskému Brodu, jemuž dovolil jediný gól. Pocity z utkání shrnul v rychlém rozhovoru.

Při absenci Petra Nešetřila jste dostal důvěru v brance. Byl jste rád?
Čekal jsem na šanci delší dobu. V určitých momentech proto bylo znát, že jsem pár týdnů nechytal, ale s výkonem, ať už osobním nebo týmovým, jsem spokojen.

Od Uherského Brodu jste v závěru utkání inkasoval. Mrzí, že jste neudržel čisté konto?
Čisté konto by bylo super. Nicméně pořád to jsou tři body pro tým, což je důležitější než osobní statistika.

Co jinak říkáte na zápas z vašeho pohledu?
Hodnocení nechám na trenérovi (smích). Každopádně si myslím, že i přes to, jak mladý tým máme, umíme ukázat naši sílu. Chybí nám jen zkušenosti. Některé věci děláme dle mého zbrkle a zbytečně, ale zlepšení časem přijde.

Jak jste společně s Petrem Nešetřilem přivítali nového gólmana Davida Vitáska?
Osobně si myslím, že vše proběhlo v pořádku. Co se týče sportovní stránky, místo v bráně je pro nás pouze jedno, co si budeme povídat.

Co byste vzkázal fanouškům před dalším zápasem, kdy hrajete venku s Olomoucí B?
Fanouškům bych vzkázal snad jen to, ať nám fandí i nadále. A pořád stejně skvěle! Vážíme si podpory na každém utkání a týmu to velmi pomáhá. Našim fanouškům se nedá nic vytknout a patří jim velké díky.

Autor: Fanklub FK Blansko