Blanenský kádr posiluje. V rámci hostování přichází z druholigového Vyškova záložník Nikola Todorić, který hledá větší zápasové vytížení. Za svůj kmenový tým dosud odehrál pouze 25 minut jako střídající hráč.

Srbský středopolař nastoupil v dresu Vyškova k necelé půlhodině hry proti Varnsdorfu. Kluby se tak dohodly na hostování, díky němuž může devatenáctiletý Todorić herně růst a sbírat nové zkušenosti. Blansko díky jeho příchodu rozšíří kádr a zvýší svoji konkurenceschopnost v MSFL.

Todorić přestoupil do Česka letos v létě ze srbského Sloga Kraljevo. Jeho aktuální tržní hodnota je sto tisíc euro (asi 2,5 milionu českých korun). Co se týče dalších parametrů, mladý záložník měří 183 centimetrů a umí kvalitně zahrát oběma nohama.

V minulé sezóně zasáhl Todorić za Kraljevo v první srbské lize do 24 utkání. Dohromady odehrál skoro 1 600 minut A sedmnáctkrát startoval v základní jedenáctce.