B l a n s k o - Neváhejte a chyťte si své místo! FK Blansko spouští prodej permanentek na stání! Více informací najdete v článku, ale nezapomínejte, kapacita je omezená, do prodeje míří zatím jen 300 permanentek.

Po dlouhém váhání spouští blanenský fotbalový klub prodej permanentních vstupenek. Důvod zdržení byl poměrně jasný. Vzhledem k napjaté a nepříliš příznivé situace ohledně vlivu koronaviru na fotbalové dění nebylo dlouho jasné v jaké podobě budou moci být fanoušci na blanenský stadion vpuštěni.

I proto se klub rozhodl uvolnit permanentní vstupenky pouze na stání. Cena jedné permanentní vstupenky na stání je stanovena na 800 Kč. Permanentkáři tak oproti běžnému vstupnému získají tři vstupy zdarma. Vstupné na jednotlivé zápasy je určeno následovně.

Tribuna (sezení) - 100 Kč
Stání - 80 Kč
Děti do 150 cm (pouze stání) - 50 Kč

Prodej permanentních vstupenek bude probíhat v kabinách na stadionu na Mlýnské (mezi hlavním hřištěm a tréninkovým s UMT). Platba je možná pouze hotově, mějte připravenou ideálně přesnou částku.

Doba prodeje permanentních vstupenek

STŘEDA 2. ZÁŘÍ
ČTVRTEK 3. ZÁŘÍ
ÚTERÝ 8. ZÁŘÍ
STŘEDA 9. ZÁŘÍ

Prodej bude probíhat vždy od 17:00 do 19:00. V době prodeje permanentních vstupenek bude možné zakoupit také zboží z fanshopu FK Blansko - trička, šály, vlaječky, propisky a kšiltovky.

Vstupenky na sezení budou k dispozici pouze v den zápasu na hlavní pokladně, která bude otevřena vždy hodinu před zápasem.

Klubové legendy, které obdrželi doživotní permanentku, obdrží na pokladně, po předložení permanentky, volnou vstupenku.