První gól v dresu Blanska vstřelil o víkendu Nikola Todorić. Srbský fotbalista v rozhovoru popisuje, jak se zatím sžil s týmem, jak se mu hraje a co očekává od dalšího utkání.

V sobotu jste dal svoji první branku v dresu Blanska. Jak jste si zápas užil?
Utkání to bylo skvělé. Vstřelili jsme brzy gól a od té doby bylo vše na naší straně. První trefy za Blansko si cením a doufám, že je to jen začátek. Ale je důležité, aby hrál dobře tým. Nezáleží na tom, kdo dává góly.

Jak jste spokojen s dosavadním vytížením a se svými výkony?
Myslím si, že si pomalu zvykám na český herní styl, který je dost náročný. Hrál jsem v Srbsku, kde bylo méně duelů a méně těžkých soupeřů. Zatím nejsem úplně na svém maximu, postupně se však dostávám do rytmu.

Co říkáte na dosavadní umístění týmu v tabulce?
Aktuální umístění v tabulce pro mě není žádným překvapením. Blansko je dobře organizovaným klubem se skvělými hráči. Proto se domnívám, že máme kvalitu na to patřit mezi tři nejlepší celky MSFL.

Jaká máte očekávání od pátečního souboje v Kroměříži?
Trenér nás podrobně připravuje na každý zápas, včetně toho v Kroměříži. Pokud ze sebe všichni vydáme to nejlepší, vrátíme se do Blanska se třemi body.

Autor: Fanklub FK Blansko