Předposlední zápas přípravy mají za sebou fotbalisté Blanska, kteří se utkali s divizním Startem Brno. Poprvé v zimě jim však utkání výsledkově nevyšlo a kvalitnímu soupeři podlehli 1:2. Jedinou trefu domácích zařídil útočník Jiří Tulajdan.

přátelské utkání , 19. února 2022, FK Blansko - TJ Start Brno

TJ Start Brno

Branka (BLA): Tulajdan

Vitásek – Adamec, Smrčka, Blažík, Chyla – Todorič, Feik – Machálek, Alexa, Chloupek – Tulajdan

Náhradníci: Nešetřil – Černý, Fiala, Zúbek, Štencl, Pecuch

Tulajdan navázal na předminulý duel proti Boskovicím, v němž se střelecky prosadil hned dvakrát. V tomto případě ale jeho gól nestačil ani na remízu, zatímco Start udržel neporazitelnost v přípravném období.

Závěrečné utkání přípravy bude na programu příští víkend, a to v neděli 27. února. Generálkou na MSFL bude pro svěřence Petra Vašíčka měření sil s béčkem Olomouce, které obsadilo na podzim druhou příčku tabulky. Samotná MSFL se potom rozjede v sobotu 5. března na hřišti Vratimova.