B l a n s k o - Plánované sobotní přátelské utkání A-týmu s družstvem krajského přeboru Svratkou Brno bylo zrušeno. Hráči tak mají volný víkend a mohou se pečlivě připravovat na další sobotu 10.února, kdy do Blanska zavítá k přátelskému utkání tým SK Hranice.
Fotbalu se však blanenští fanoušci dočkají v neděli 4.února, kdy se družstva blanenského staršího a mladšího dorostu utkají s týmem SK Líšeň. Brněnský klub zde tento týden absolvuje soustředění, ke kterému plně využívá umělou trávu na Mlýnské a jistě bude velmi dobře připraven. První zápas začíná v 10 hodin.

Zveme všechny příznivce blanenského fotbalu na tato dvě utkání.