2:1

19.04.2024 | 17:00

2

1

B l a n s k o - Podobně jako po prvním domácím zápase s Přerovem mohl hodnotit vítězství nad Rosicemi 3:0 trenér A mužstva Michal Kugler. Ten rovněž prozradil, že informace o soupeři tentokrát získával snadněji.
Podobně jako první domácí zápas s Přerovem se Vám bude hodnotit i výhra nad Rosicemi kladně...

V prvním poločase jsme hráli velmi dobře organizovaně, určitě jsme mohli přidat nějakou branku navíc. Ve druhém poločase jsme ubrali na pohybu a bylo to znát. Přesto se nám podařilo ještě dvakrát skórovat a zápas jsme zvládli.

Soupeř se snažil po celé utkání útočit a hrát fotbal, což jistě prospělo kvalitě hry a 663 diváků si tak přišlo na své...

My moc děkujeme, že nám fandí a chodí v takovém počtu. Poděkovat chci i fanouškům soupeře, kteří také fandili moc pěkně.

Jste známý tím, že pečlivě sledujete soupeře a snažíte se hráčům předat co nejvíce informací. Bylo jich před tímto utkáním více vzhledem k tomu, že syn Michal bydlí v Brně s Tomášem Selingerem, který obléká dres Rosic?

Není to jen o Tomáši Selingerovi. Mám výborný vztah s Pavlem Drbalem, Janem Zádrapou a Ondrou Přichystalem, které jsem vedl v Bystrci, ve Spartě Brno pode mnou hrál Ondřej Makiš. Samozřejmě, že získání informací bylo tentokrát o něco jednodušší. Na druhou stranu kluci mne také dobře znají, takže mohli přečíst to, jakým způsobem budeme hrát my.