Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Protivanov v divizi končíPouze 15 týmů bude v jarní části bojovat o body v divizi skupiny D. Díky finančním problémům ze soutěže odstoupil 10. tým tabulky Sokol Protivanov. Více čtěte na stránkách prostějovského deníku odkaz.
27.2.A tým se rozloučil výhrouV posledním utkání zimního turnaje v Líšni porazil A tým Rousínov 4:0 (1:0). Branky stříleli Starý, Farník, Beneš a Nečas. Sestava: Vážan (85. Juran) - Zich, Klimeš, Cupal, Šíp - Starý, Nečas, Němec (53. T. Janíček), Beneš - Farník - Pernica (65. Bezděk).
20.2.A tým podlehl Brnu BV 6. kole líšeňského zimního turnaje prohráli fotbalisté FK APOS Blansko s 1. FC Brno B 1:5. Jedinou branku našich barev zaznamenal v 54. minutě po ukázkové hlavičce Marek Pernica.
Sestava Blanska: Trubák - Zich, Klimeš, Němec, T. Janíček - Nečas, Jelínek, Beneš (41. Antal), Starý - Farník - M. Pernica.
18.2.V sobotu na valnou hromaduPřipomínáme, že tuto sobotu 20. 2. se ve 13:30 ve Fotbalové hospůdce v areálu stadionu Na Údolní koná druhý termín náhradní valné hromady (prezence od 13:00). Ta již bude usnášeníschopná při jakémkoliv počtu přítomných členů. Každý člen FK APOS Blansko, který má zaplacené členské příspěvky obdrží zdarma permanentku na jarní část sezóny (viz. článek z 31.1.).
16.2.Výběr žáků r. 99 - nominace Komise mládeže OFS Blansko nominovala reprezentanty OFS ročník 1999 na 6. ročník mezinárodního halového turnaje – Memoriál Františka Trávníčka, za účasti výběrů fotbalových svazů Brna, Bratislavy, Blanska, Trnavy a Vyškova. Turnaj se uskuteční v pátek 26. 2. 2010 v hale TJ ČKD Blansko – ul. Údolní. Nominovaní se dostaví do haly nejpozději v 8.15 hod. Ukončení turnaje ve 13.30 hod. Občerstvení pro hráče po celou dobu turnaje zajištěno. FK APOS Blansko - Feik Tomáš, Chroust Filip, Šmerda Dominik, Šustr Dominik, Přikryl Martin, Gansukh Hongor.
15.2.Aukce Barevný svět dětí, o.s. pořádá ve dnech 15.-22.2. charitativní aukci na Aukro.cz. Dražit se budou např. podepsané reprezentační dresy, historické kopie dresů vyrobené k výročí 100 let a dvě hokejky podepsané Jaromírem Jágrem. Výtěžek půjde na financování projektu Kámoš, tedy na přímou podporu konkrétních dětí z dětských domovů a sociálně znevýhodněných rodin.
13.2.A tým prohrál s LíšníFotbalisté FK APOS Blansko prohráli na zimním turnaji v Líšni s domácím týmem 1:0 (0:0). O výsledku rozhodl v 72. minutě přesnou hlavičkou Zbyněk Oprchal. Sestava Blanska: Trubák - Zich, Klimeš, K. Janíček (60. Jelínek), Šíp - Nečas (61. Bezděk), Cupal (72. Pernica), Kleveta, Beneš - Farník - Němec.
13.2.Nominace žáků - výběr OFSKomise mládeže OFS nominovala reprezentanty okresu Blansko (ročník 1997) na meziokresní soutěž „O Putovní pohár předsedy JmKFS“, který v pátek 26. února 2010 uspořádá OFS Hodonín. Halový turnaj velkého finále za účasti výběrů okresů Blanska, Brna-města, Břeclavi a Hodonína se odehraje ve sportovní hale TEZA v Hodoníně. FK APOS Blansko - Hemzal, Kohút, Manoušek, Loula, Souček P., Šíbl, Zmeko D., Blažek F., Vintr
12.2.Hlasujte pro mladší žákyHlasujte v anketě Blanenského deníku Sportovec měsíce ledna pro mladší žáky FK APOS Blansko. http://blanensky.denik.cz/...
1.2.David Bednář v LíšniAž v minulých dnech došlo k definitivní dohodě zástupců Líšně a Blanska ohledně působení Davida Bednáře. Ten bude v kádru nováčka MSFL hostovat do konce letošní sezóny.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu