Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

2.2.Prohra s muži AdamovaMladší dorostenci sehráli včera na umělé trávě Nordic Brno přípravné utkání s muži Adamova, kterým podlehli 1:2 (branka: Kašpárek). Trenér Pokoj st. musel vinou onemocnění oželet služby pětice hráčů. „Odehráli jsme vyrovnanou partii. Škoda, že v koncovce jsme byli málo důrazní,“ doplnil blanenský kouč. Sestava: Matuška - Dobeš, Bílek, Maňoušek, Urbánek - Loula, Keprt, Zeman, Pavlíček - Vintr, D. Zmeko. Střídali: Kala, Kašpárek.
4.2.O. Skoupý do RajhraduOndřej Skoupý, který na podzim nastoupil k 7 utkáním za A týmu FK Blansko, bude v jarní části sezóny oblékat dres RAFK Rajhrad. Zde již v minulosti působil. Kromě toho se věnuje tento vytáhlý obránce rozhodcovské činnosti na okrese Brno-venkov.
16.2.Kubec Blansko neposílíZáložník Jaroslav Kubec, který byl od začátku zimní přípravy v Blansku na testech, do našeho klubu nezamíří. „Po dohodě s Karlem Jarůškem jsme testování tohoto hráče ukončili. Jeho výkonnost byla srovnatelná s našimi kmenovými hráči,“ doplnil trenér Hajský.
17.2.S juniorkou se hrát nebude!Zítřejší plánované přípravné utkání A týmu s juniorkou Zbrojovky Brno, které se mělo hrát od 17:30 v TCM v Brněnských Ivanovicích bylo po dohodě obou klubů zrušeno!
25.2.B tým porazil V. BítýškuV nedělním přípravném utkání, hraném na umělé trávě VÚT Brno, porazil B tým FK Blansko účastníka okresního přeboru Brno-venkov Veverskou Bítýšku 6:3 (4:3), branky: 27. a 75. z pen. M. Beneš, 40. a 81. Zavoral, 23. Majer, 32. Pokoj.
25.2.St. žáci na úvod prohráliV úvodním přípravném utkání, hraném na umělé trávě FC Boskovice v sobotu 22. února od 10:30, starší žáci těsně podlehli účastníkovi české žákovské ligy, skupiny C.
FK Blansko - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:4 (0:1), branky: Gansukh 2, Ševčík.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu