1

Novinky

V neděli s odhodláním proti Slovácku B

30.04.2010
B l a n s k o - Další soupeř ze špičky divizní tabulky čeká o víkendu fotbalisty FK APOS Blansko. Ti se tentokrát představí v neděli od 10:15 na hřišti 1. FC Slovácka B.

Hráč 23. kola: Martin Sehnal

29.04.2010
B l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli vybírat tři nejlepší hráče Blanska po utkání se Žďárem nad Sázavou. Již potřetí na jaře se z vítězství raduje Martin Sehnal.

Ptejte se: Roman Šindelka

28.04.2010
B l a n s k o - Vstup do jarní části divize se fotbalistům FK APOS Blansko povedl. Radost z něj má samozřejmě také trenér Roman Šindelka, který v zimě tým převzal a prozatím s ním úspěšně kráčí za záchranou.

Výhru B týmu režírovali Němec s Pernicou

28.04.2010
L e t o v i c e / B l a n s k o - Další jednoznačné vítězství si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko B. Tentokrát si svěřenci Tomáše Šenka odvezli tři body z Letovic.

Sehnal opět úřadoval, Blansko - Žďár 1:0

24.04.2010
B l a n s k o - Třetí vítězství v jarní části divize si na své konto připsali fotbalisté FK APOS Blansko. Po bezbrankovém prvním poločase rozhodl utkání ve 47. minutě svým pátým jarním gólem kanonýr Martin Sehnal.

Do kabiny určitě nějaké prémie vypíšu, říká Jan Zich

23.04.2010
B l a n s k o - Speciální motivaci bude v sobotním utkání mít obránce FK APOS Blansko Jan Zich. Ten ve Žďáře dělal své první fotbalové krůčky a byl v jeho kádru také v předloňské sezóně, v níž Žďár a Blansko soupeřili o postup do MSFL.

Soupeř ze silné trojky, Blansko hostí Žďár

23.04.2010
B l a n s k o - Tým ze špičky tabulky přivítají v sobotu na domácí půdě fotbalisté FK APOS Blansko. Jejich soupeřem bude v rámci 23. kola FC Žďas Žďár nad Sázavou, který aktuálně okupuje 3. místo.

Hráč 22. kola: Karel Švancara

22.04.2010
B l a n s k o - Kvalitní výkon podložený několika výtečnými zákroky neunikl pozornosti diváků, kteří v anketě Hráč 22. kola zvolili jako vítěze brankáře Karla Švancaru.

Pozvánka na sobotní fotbalový den

21.04.2010
B l a n s k o - Hodně rušno bude v sobotu na fotbalovém stadionu na Údolní. Diváci budou moci postupně shlédnout utkání žáků, starých pánů i mužů.

Výhru B týmu nad Sloupem zařídil Hanskut

19.04.2010
B l a n s k o - Nejtěsnějším rozdílem porazili v sobotu fotbalisté FK APOS Blansko B celek Sloupu. V 73. minutě zisk tří bodů zajistil přesnou dorážkou Michal Hanskut.

A tým poprvé na jaře bez bodového zisku

18.04.2010
V y š k o v - Až ve čtvrtém utkání jarní části divize vyšli fotbalisté FK APOS Blansko bodově naprázdno. O nejtěsnější porážce 1:0 rozhodl domácí Vyškov ve 30. minutě zásluhou přesné trefy Kopřivy.

Vzpomínka na Jana Adámka

18.04.2010
B l a n s k o - Dnešním dnem uplynuly dva roky od tragické smrti bývalého funkcionáře našeho klubu a OFS Blansko pana Jana Adámka.

Úspěch žákovských výběrů OFS Blansko

16.04.2010
B l a n s k o - Ve finále meziokresního turnaje žákovských výběrů OFS konaném na hřištích ve Vojkovicích a Židlochovicích blanenští reprezentanti opět dokázali, že jsou největším konkurentem výběru Brna v celém Jihomoravském kraji.

Další důležitý zápas, Blansko se představí ve Vyškově

15.04.2010
B l a n s k o - Potvrdit vydařený vstup do jarní části soutěže chtějí ve 22. kole divize fotbalisté FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Šindelky se tentokrát představí v neděli od 16 hodin na hřišti Vyškova.

Hráč 21. kola: Martin Sehnal

15.04.2010
B l a n s k o - V tradiční anketě Hráč kola jste mohli do čtvrtečního večera hlasovat o nejlepšího hráče utkání Blansko - Třebíč. Podruhé za sebou vyhrál útočník Martin Sehnal.