1

Novinky

Blansko nepřešlo přes první pohárové kolo

25.07.2009
Proměnlivé počasí se střídáním deště a slunečního svitu provázelo utkání prvního kola Poháru ČMFS. Hráči obou týmů si pochvalovali vynikající kvalitu travnaté plochy v šošůvské Krmelec Areně. Blanenští ale svoje účinkování v soutěži tímto zápasem ukončili. Břeclavští přijeli se skvěle organizovanou obranou, která je nepustila k vážnějšímu ohrožení jejich branky. A tak o výhře hostí rozhodly dvě nepozornosti obrany blanenské. Traxl již jen snížil na 1:2. Diváci, kterých se sešlo hodně přes tři stovky, se vyrovnání a následného penaltového rozstřelu nedočkali.

Posílení zadních řad

22.07.2009
B L A N S K O - Především do obrany se podařilo vedení FK APOS Blansko přivést několik posil před nadcházející sezónou.

A tým zdolal juniorku Zlína

18.07.2009
B O S K O V I C E - Fotbalisté FK APOS Blansko zakončili náročný týden vítězstvím nad Zlínem B v poměru 2:1. Dvěma brankami se o to po změně stran přičinil David Bednář, kterému v obou případech přihrával Libor Němec. Vinou deštivého počasí se místo ve Vilémovicích hrálo na umělé trávě v Boskovicích.

A tým podlehl těsně Líšni

16.07.2009
L Í Š E Ň, P O D O L Í - Den po vysoké porážce s Brnem B fotbalisté FK APOS Blansko prohráli s nováčkem MSFL Líšní 2:1. Domácí o svém vítězství rozhodli v prvním poločase díky brankám Jaroše a Ryšánka. Zápas byl z důvodu nepřízně počasí o deset minut zkrácen.

A tým na posílenou rezervu Brna nestačil

14.07.2009
O L O M U Č A N Y - Druhé přípravné utkání sehráli fotbalisté FK APOS Blansko v Olomučanech proti Brnu B. Větší efektivitu a tah na branku předvedli v prvním poločase hosté, za které se postupně trefili Szegedi, Paděra a Cupák. Po změně stran dokonal dílo zkázy během tří minut dvakrát střídající útočník Pacák. V závěru mírnou korekci výsledku obstaral proměněným pokutovým kopem navrátilec Němec.

Na úvod přípravy výhra

11.07.2009
R O U S Í N O V - Vítězně vstoupili do přípravy na nový ročník divize fotbalisté FK APOS Blansko. Po necelé půlhodině vedli nad Rousínovem vysoko 4:0. Po změně stran domácí zapnuli na vyšší rychlostní stupeň a třemi brankami odvrátili hrozící debakl.

Pozměněný program A týmu

09.07.2009
B L A N S K O - Celkem tři změny proběhly v programu přípravných utkání fotbalistů FK APOS Blansko. Nově bylo sjednáno přátelské utkání s Brnem B, které se odehraje v úterý 14. 7. v 18:00 v Olomučanech. Výkop zápasu se Zlínem B byl posunut na 16:30. Upřesněn byl i termín generálky s Bystrcí, která se hraje v neděli 2. 8. v 16:30.