Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

7.7.S Rousínovem v neděliPrvní přípravné utkání proti Rousínovu sehrají fotbalisté FK Blansko oproti původnímu plánu
v neděli 13. července od 16:00. Zápas bude sehrán na hřišti TJ Kroužek.
8.7.Juran se vrací do BlanskaBrankář David Juran, který se posledních 14 dnů připravoval na novou sezónu s druholigovým nováčkem 1. SC Znojmo, se vrací do Blanska. Ve čtvrtek společně s A týmem zahájí přípravu na další ročník divize.
9.7.Koudelka do ProstějovaNejlepší střelec Blanska v uplynulé sezóně a odchovanec boskovické kopané Jan Koudelka odchází na testy do 1. SK Prostějov, který
v loňském roce obsadil v MSFL 3. místo.
9.7.Starší dorost proti RájciJiž tuto sobotu 12. 7. sehrají první přípravné utkání starší dorostenci. Soupeřem svěřenců trenéra Jiřího Pokoje mladšího bude A tým Rájce-Jestřebí, který obsadil 2. místo v 1.B třídě, skupině A. Utkání se hraje od 10:00 na hřišti soupeře.
11.7.Valná hromadaDnešní valná hromada FK Blansko, z.s. byla pro nízky počet zúčastněných členů neusnášeníschopná. O termínu konání náhradní valné hromady Vás budeme informovat.
13.7.Dorost porazil muže RájceStarší dorostenci ve včerejším přípravném utkání porazili A tým Rájce-Jestřebí 2:0 (1:0), branky: Zeman, Vintr. Sestava: Matuška - Šíbl, Bílek, Blažek, Zemach - Loula, Zeman, Keprt, Mareček - Vintr, Beránek. Náhradníci: Maňoušek, Semchuk.
23.7.S Břeclaví se nehrajeDnešní přípravné utkání A týmu s celkem MSK Břeclav bylo po dohodě obou klubů zrušeno.
27.7.S Olomučany remízaStarší dorostenci remizovali v přípravném utkání s účastníkem okresního přeboru mužů Sokolem Olomučany 3:3.
29.7.Generálka od 17:00Poslední přípravné utkání před startem nového ročníku divize D sehrají fotbalisté FK Blansko tuto sobotu 2. srpna od 17:00 na stadionu na Údolní. Jejich soupeřem bude 10. celek uplynulého ročníku divize E Sokol Určice.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu