1

Novinky

Tři body doma získal starší dorost za kvalitní první poločas

30.09.2012
B l a n s k o - V zápase dvou rozdílných poločasů nakonec domácímu staršímu dorostu přineslo výhru v okresním derby dvoubrankové vedení z první půle, protože ve druhé části byli hosté z Boskovic jednoznačně lepším týmem.

Druhá domácí ztráta B týmu

30.09.2012
B l a n s k o - Po dvou zbytečných ztrátách míče na polovině hřiště a brankách hostů z brejků prohrávalo B mužstvo o poločase 0:2 a přes územní převahu ve druhé půli si nedokázalo vytvořit brankovou příležitost a po zásluze tak Černá Hora odvezla z Blanska tři body.

Blansko si v Ivančicích otevřelo střelnici

29.09.2012
I v a n č i c e / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko v 8. kole krajského přeboru gólově explodovali. Po dvou brankách Jana Trtílka a jedné Martina Pokorného, Jana Doležela a Petra Šípa vyhráli svěřenci trenéra Jarůška v Ivančicích vysoko 5:1.

A tým jede do Ivančic, dorosty čeká derby

28.09.2012
B l a n s k o - Následující víkend čeká týmy FK Blansko další porce mistrovských utkání. Ta největší v sobotu, kdy do hry zasáhnou oba mužské týmy, dorostenci i žáci 7+1. V neděli pak čekají boje o body starší a mladší žáky.

Starší žáci doma opět vyhráli 1:0

26.09.2012
B l a n s k o - V 5. kole krajského přeboru si starší žáci poradili se Slovanem Brno. Díky brance Dominika Zmeka zvítězili 1:0 a podruhé za sebou nechali v domácím utkání střelce hostujícího týmu vyjít naprázdno.

Ostudnou porážku z minulého kola dnes B mužstvo plně odčinilo!

23.09.2012
R o u s í n o v / B l a n s k o - Po včerejší domácí ztrátě dosavadního lídra soutěže (Podolí podlehlo Medlánkám v poměru 2:3), se dnes v Rousínově odehrával přímý souboj o průběžnou první příčku a úspěšnější nakonec byli hosté z Blanska.

Blansko doma přehrálo Moravský Krumlov

23.09.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko zvládli další domácí utkání. Po brankách Michala Šenka, Jana Doležela, Petra Šípa a Marka Pernici zdolali svěřenci trenéra Karla Jarůška Moravský Krumlov poměrem 4:0 a v tabulce se posunuli na druhé místo.

Další souboj o důležité body, Blansko hostí Moravský Krumlov

20.09.2012
B l a n s k o - 7. kolo krajského přeboru je na programu následující víkend. Fotbalisté FK Blansko hostí v sobotu od 16:00 na domácím stadionu na Údolní FC Moravský Krumlov, který ve vyrovnané tabulce na svěřence trenéra Jarůška ztrácí na 7. místě pouhý jeden bod.

Starší žáci vyhráli přesvědčivě v Tišnově

19.09.2012
B l a n s k o - Ve 4. kole krajského přeboru vyhráli starší žáci na půdě Tišnova jednoznačně 4:0. Dvě branky vstřelil Dominik Zmeko, po jedné přidali Dominik Študent a Martin Borek.

Mladší dorost porazil HFK Třebíč B

17.09.2012
B l a n s k o - V 6. kole divize D porazili mladší dorostenci i díky hattricku Michala Skoupého na domácí půdě HFK Třebíč B v poměru 5:1.

Ve třetím domácím utkání vybojoval starší dorost druhou výhru

16.09.2012
B l a n s k o - Po smolné remíze ve Žďáru 2:2 se starší dorostenci předvedli před domácím publikem výhrou s HFK Třebíč B 5:1.

Šálu a dres si můžete zakoupit přes Fanshop

16.09.2012
B l a n s k o - Vedení klubu pro Vás společně s marketingovým partnerem společností Rogam připravilo možnost zakoupit si dres a šálu FK Blansko.

Blansko na hřišti nováčka remizovalo

16.09.2012
B o s o n o h y / B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko po středeční porážce v Ráječku nevyhráli ani druhé venkovní utkání po sobě. Na hřišti nováčka z Bosonoh uhráli remízu 1:1. Domácí poslal do vedení Patrik Holomek, na jehož branku stihl ještě do přestávky reagovat Tomáš Jarůšek.

Druhá prohra B týmu znamená propad na třetí místo

15.09.2012
B l a n s k o - Podruhé za sebou prohrálo B mužstvo FK Blansko. Zatímco prohra v minulém kole na půdě druhých Švábenic o jediný gól ponechala náš tým na čele soutěže, tak dnešní vysoká domácí prohra znamená propad na průběžnou třetí příčku 1. B třídy, skupiny A.

Blansko se utká s nováčkem, zítra ho vyzvou Bosonohy

14.09.2012
B l a n s k o - Fotbalisté FK Blansko si mohou rychle spravit chuť. Po středečním prohraném utkání v Ráječku čeká zítra svěřence trenéra Karla Jarůška od 16:00 utkání na hřišti týmu z Bosonoh.