Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.1.Jiří Pokoj ml. vede VavřinecNovým trenérem fotbalistů Vavřince se stal bývalý hráč FK APOS Blansko Jiří Pokoj mladší. Blanenský srdcař, který ještě v loňské sezóně výrazně pomáhal A mužstvu při bojích o divizní body, se 13. týmu tabulky III. třídy ujal od 10. ledna. Na lavičce vystřídal dosavadního hrajícího trenéra Tomáše Musila.
29.1.Výsledky z LíšněO tomto víkendu měli fotbalisté FK APOS Blansko v rámci zimního turnaje volný los. Výsledky 2. kola: Rousínov - Bystrc 1:1 (0:1), branky: Buršík - Sedláček, Vyškov - Prostějov 0:1 (0:0), branka: Pospíšil, SK Líšeň - Zbrojovka Brno U19 1:0 (1:0), branka: Benešovský.
29.1.Ocenění pro starší dorostV anketě nejlepší sportovec města Blanska za rok 2011 byl oceněn jako jednotlivec útočník Jan Trtílek, mezi nejlepšími kolektivy se bez uvedení pořadí umístil celý tým staršího dorostu, který v loňské sezóně vybojoval pod vedením trenéra Jiřího Pokoje st. postup do divize.
28.1.A tým porazil RosiceFotbalisté A mužstva FK APOS Blansko v dnešním přátelském utkání na umělé trávě Za Lužánkami porazili Slovan Rosice 3:2 (1:1). Branky: 26. Bubeníček, 70. Nečas, 86. Beneš.
14.1.Další přípravné zápasyO další dva přípravné zápasy se rozrostl program fotbalistů FK APOS Blansko. Svěřenci trenéra Kuglera se ve středu 1. února od 18:00 střetnou na umělé trávě v Bohunicích s domácím Tatranem. Kvalitní prověrkou bude jistě i březnové přátelské utkání na hřišti lídra MSFL 1. HFK Olomouc, které Blanenští odehrají v neděli 11. 3. od 12:00. Rozpis přípravných zápasů naleznete zde: http://www.fkblansko.cz/zapas.asp?...
11.1.Pozvánka na valnou hromaduS ohledem na usnesení výkonného výboru občanského sdružení FK APOS Blansko byla aktualizována pozvánka na valnou hromadu, konanou dne 4. 2. 2012 v 15:30 hodin ve Fotbalové hospůdce na Hřišti, ulice Údolní, Blansko. Prosím pozorně čtěte článek na hlavní straně s pořadovým číslem 2.
6.1.A tým vyzve RosiceFotbalisté FK APOS Blansko sehrají v sobotu 28. ledna přátelské utkání s týmem FC Slovan Rosice, který je nováčkem MSFL. Od ledna letošního roku ho jako hlavní trenér vede blaneský rodák Karel Jarůšek, dlouholetý hráč a funkcionář Zbrojovky Brno. Zápas se odehraje na umělé trávě Za Lužánkami od 14:00.
3.1.Nový sportovní manažerNa včerejší schůzi výkonného výboru našeho klubu byl do funkce sportovního manažera oficiálně jmenován pan Bohuslav Jedinák. Ten byl na tuto pozici navržen předsedou klubu Michalem Babákem.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu