Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

18.12.M. Šenk v Opavě i v lednuZáložník Michal Šenk, který je v druholigovém klubu SFC Opava na testech a v minulých čtrnácti dnech zde absolvoval přípravný meziblok, se v lednu zapojí s tímto klubem do přípravy. „Udělal dobrý dojem, chceme ho vidět v přátelských utkáních," řekl pro klubový web šéftrenér SFC Daniel Kutty.
17.12.J. Pokoj ml. otcemBývalý obránce A týmu a současný hrající trenér Vavřince Jiří Pokoj mladší, zvaný Čenda, se dočkal přírůstku do rodiny. Jeho přítelkyně Zdeňka mu v pátek 14. 12. porodila syna Maxima (53 cm, 4,135 g). Rodičům gratulujeme a všem třem přejeme hlavně hodně zdraví!
14.12.F. Fiala novým vedoucím A týmuKromě nového hlavního trenéra mají fotbalisté A týmu FK Blansko také nového vedoucího mužstva. Tím byl na včerejším zasedání výkonného výboru FK Blansko oficiálně jmenovám bývalý dlouholetý hráč Spartaku ČKD Blansko a v současné době jeden ze sponzorů našeho klubu pan František Fiala, který v této funkci nahradí dosavadního vedoucího mužstva Pavla Starého.
10.12.Přípravka v Jedovnicích prvníMladší přípravka FK Blansko, ročník 2004 a mladší, se včera zúčastnila kvalitně obsazeného 3. ročníku Mikulášského turnaje v Jedovnicích, jehož dějištěm byla hala místní průmyslovky. Během něj postupně porazila Čechovice 1:0, Nedvědici 4:0, Jedovnice 2:0, Sigmu Olomouc 2:1 a Hanou Prostějov 3:0. Celý turnaj tak bez ztráty bodu vyhrála při skóre 12:1. Nejlepším střelcem našeho týmu byl s pěti brankami Tomáš Farník. Nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen blanenský Jakub Nečas, který inkasoval pouze jednu branku a to navíc kuriózně od svého spoluhráče Ondřeje Farníka. Ten byl pořadateli turnaje vyhlášen nejlepším hráčem FK Blansko. Podrobnosti přineseme ve večerní reportáži.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu