Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.3.Ml. dorost zdolal SvitávkuV sobotu od 8:00 hod. sehrál mladší dorost poslední přípravný zápas. Na umělé trávě v Boskovicích nastoupil kompletní kádr mladšího dorostu proti vedoucímu týmu OP dorostu sk. B Moravanu Svitávka. Po dobrém výkonu, hlavně v prvním poločasu, který jsme vyhráli v poměru 3:0 a další tři vyložené gólové příležitosti se hráčům nepodařilo proměnit, jsme soupeře porazili v poměru 6:1. Střelecky se dařilo Michalu Zouharovi, autorovi 4 gólů, po jedné brance přidali Honza Horáček a Martin Ševčík. Přípravné období skončilo, v následujícím týdnu se už budou hráči připravovat na první mistrovské utkání, ve kterém se v neděli 3. 4. dopoledne utkají v Brně s dorostem ČAFC Židenice. (info: Jaroslav Matuška).
13.3.Ml. dor. prohrál s BohunicemiMladší dorostenci FK APOS Blansko se na UT v Brně, Bohunicích utkali s mladším dorostem domácího Tatranu Bohunice, který po podzimní části moravskoslezské divize sk. D mladšího dorostu je v této soutěži na prvním místě. Proti kvalitnímu soupeři naši mladší dorostenci podali ve svém třetím přípravném utkání zatím nejlepší výkon, odehráli naprosto vyrovnané utkání, o jehož výsledku nakonec rozhodla větší zkušenost a klid domácích útočníků při zakončení. Domácím se v průběhu prvního poločasu podařilo dvakrát technickými střelami z hranice pokutového území překonat Filipa Němce, naproti tomu naši hráči ve dvou vyložených příležitostech před domácím brankářem neuspěli. Poločas tak vyhráli domácí v poměru 2:0. Ve druhé půli měli další vyložené brankové příležitosti hlavně Michal Skoupý a Martin Ševčík, byli to však znovu domácí, kteří potrestali chybu ve středu naší obrany a zvýšili své vedení na 3:0. V závěru utkání se nakonec přece jen prosadil Martin Ševčík a zkorigoval tak na konečný stav 3:1.
9.3.Přípravné zápasy dorostuDorostenci sehrají o tomto víkendu celkem tři přípravná utkání. V sobotu se na hřišti na Mlýnské střetnou od 10:00 starší dorostenci s A týmem Adamova. V neděli se pak starší a mladší představí na umělé trávě v Bohunicích, kde sehrají přátelské zápasy s domácím týmem. Utkání starších dorostenců začíná ve 13:00, mladší sehrají svůj zápas v 15:00.
9.3.Jančiar trenérem B týmuNovým trenérem B mužstva FK APOS Blansko se stal Roman Jančiar. První trénink pod vedením nového trenéra proběhne dnes od 17:00 na hřišti na Mlýnské.
9.3.Němec a Cupal budou hostovatDalší dva hráči FK APOS Blansko odešli na hostování. Zkušený záložník Libor Němec, který se neprobojoval do kádru A mužstva bude do konce sezóny působit v Černé Hoře. Mladý obránce Jan Cupal byl uvolněn rovněž do konce sezóny do Rájce.
8.3.Kolář přestupuje do BlanskaNa včerejším jednání se vedení našeho klubu domluvilo se zástupci Rájce-Jestřebí na přestupu obránce či defenzivního záložníka Antonína Koláře. Opačným směrem putuje záložník Tomáš Blatný, který bude v Rájci do konce roku hostovat.
5.3.Ml. dorost si zastřílelNa umělé trávě v Brně v areálu VUT se dnes utkali mladší dorostenci ve svém druhém přípravném utkání s dorostem Rudice, účastníkem dorostenecké 1.tř. KP. Soupeř k utkání dorazil citelně oslabený s pouhými deseti hráči, takže po dohodě obou trenérů se v rudickém dresu vystřídali postupně tři naši hráči. Naši mladší dorostenci měli po celý zápas výraznou převahu, ale první gól padl až ve 25. min., do přestávky přidali svěřenci trenéra Stupky ještě tři a poločas skončil 4:0. I ve druhé půli v prvních patnácti minutách gól nepadl, nakonec však Blanenští zvítězili výrazně v poměru 10:0. Střelci branek: Skoupý a Ševčík po 3, Bláha, Buchta a Zouhar po 1 a jeden vlastní. Další přípravný zápas by mladší dorost měl sehrát příští neděli na UT v Bohunicích, kam byly k přípravným zápasům pozvány oba dorosty. Čas bude upřesněn.
1.3.Za Karáska Jarůšek K definitivní dohodě mezi vedením klubu s SK Olympií Ráječko došlo v otázce působení Jana Karáska v Blansku. Jak již bylo uvedeno důrazný útočník bude v Blansku hostovat do 30. 6. 2011. Opačným směrem putuje Tomáš Jarůšek, který bude v Ráječku hostovat rovněž do 30. 6. 2011.

Copyright © 2007-2018 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu