Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.5.Další výhry obou dorostůHumpolec - FK Blansko starší dorost 1:6 (0:4) Sestava: Němec - Vágner, Luner, Daněk, Zavoral - Buchta, Hepp, Gromský, Trávníček - Kučera, Trtílek. Náhradníci: Šmerda, Horáček, Staněk, Zouhar. Branky: Trávníček 2, Kučera, Trtílek, Gromský, Vágner. Starší dorost nastoupil k zápasu v pravé poledne. V pohledném utkání podal výborný výkon a po zásluze vyhrál. Škoda, že v příštím zápase se musí obejít bez Trtílka, Heppa, Zavorala a Pačovského, kteří mají zkoušku na vysokou školu. Trenér Jiří Pokoj Mladší dorost - 1:4 (1:4).
1.5.V poháru postupFotbalisté FK Blansko postoupili do semifinále krajského poháru. FK SK Bosonohy - FK Blansko 3:3 (2:1), na penalty 4:5. Střelci branek: 1. a 60. Janda, 90. Beneš. Penalty proměnili: Crhák, Janda, Šíp, Zouhar a Bubeníček. Ve 3. sérii brankář Juran penaltu chytil.
3.5.Tresty DK pro Dupala a ŠenkaZáložník Martin Dupal dostal za vyloučení v zápase s Moravským Krumlovem stopku na jeden soutěžní zápas nepodmíněně. Tento trest si odpykal v úterním pohárovém utkání a ve Vracově tak může zasáhnout do hry. Další záložník Michal Šenk bude v utkání s Vracovem chybět, přestože vedení klubu žádalo o prominutí zbytku trestu, který mu byl udělen po vyloučení v Podivíně. Tuto žádost DK zamítla. Michal Šenk se tak na hřiště podívá nejdříve v předehrávaném utkání 30. kola v úterý 8. 5., kdy Blansko hostí Ivančice.
10.5.Jedovnice vyhrály pohárV úterý 8. května se na fotbalovém hřišti oddílu ASK Lipůvka odehrálo finále Okresního fotbalového poháru Pivovaru Černá Hora mezi týmy Benešova a Jedovnic. Jedovnice toto utkání vyhrály v poměru 3:1 (2:1) a staly se tak vítězi trofeje. V příští sezóně si navíc zahrají předkolo krajského poháru FAČR. Z tohoto úspěchu se radoval i bývalý trenér Blanska Tomáš Šenk a obránce Martin Klimeš, který vstřelil jednu ze tří branek svého mužstva.
12.5.V Mutěnicích od 17:30 Semifinálové utkání krajského poháru FAČR, které sehrají fotbalisté FK Blansko ve středu 16. 5. bude mít výkop od 17:30. Původně byl čas utkání stanoven na 17:00. O této změně rozhodla STK.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu