Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

12.5.V Mutěnicích od 17:30 Semifinálové utkání krajského poháru FAČR, které sehrají fotbalisté FK Blansko ve středu 16. 5. bude mít výkop od 17:30. Původně byl čas utkání stanoven na 17:00. O této změně rozhodla STK.
10.5.Jedovnice vyhrály pohárV úterý 8. května se na fotbalovém hřišti oddílu ASK Lipůvka odehrálo finále Okresního fotbalového poháru Pivovaru Černá Hora mezi týmy Benešova a Jedovnic. Jedovnice toto utkání vyhrály v poměru 3:1 (2:1) a staly se tak vítězi trofeje. V příští sezóně si navíc zahrají předkolo krajského poháru FAČR. Z tohoto úspěchu se radoval i bývalý trenér Blanska Tomáš Šenk a obránce Martin Klimeš, který vstřelil jednu ze tří branek svého mužstva.
3.5.Tresty DK pro Dupala a ŠenkaZáložník Martin Dupal dostal za vyloučení v zápase s Moravským Krumlovem stopku na jeden soutěžní zápas nepodmíněně. Tento trest si odpykal v úterním pohárovém utkání a ve Vracově tak může zasáhnout do hry. Další záložník Michal Šenk bude v utkání s Vracovem chybět, přestože vedení klubu žádalo o prominutí zbytku trestu, který mu byl udělen po vyloučení v Podivíně. Tuto žádost DK zamítla. Michal Šenk se tak na hřiště podívá nejdříve v předehrávaném utkání 30. kola v úterý 8. 5., kdy Blansko hostí Ivančice.
1.5.Další výhry obou dorostůHumpolec - FK Blansko starší dorost 1:6 (0:4) Sestava: Němec - Vágner, Luner, Daněk, Zavoral - Buchta, Hepp, Gromský, Trávníček - Kučera, Trtílek. Náhradníci: Šmerda, Horáček, Staněk, Zouhar. Branky: Trávníček 2, Kučera, Trtílek, Gromský, Vágner. Starší dorost nastoupil k zápasu v pravé poledne. V pohledném utkání podal výborný výkon a po zásluze vyhrál. Škoda, že v příštím zápase se musí obejít bez Trtílka, Heppa, Zavorala a Pačovského, kteří mají zkoušku na vysokou školu. Trenér Jiří Pokoj Mladší dorost - 1:4 (1:4).
1.5.V poháru postupFotbalisté FK Blansko postoupili do semifinále krajského poháru. FK SK Bosonohy - FK Blansko 3:3 (2:1), na penalty 4:5. Střelci branek: 1. a 60. Janda, 90. Beneš. Penalty proměnili: Crhák, Janda, Šíp, Zouhar a Bubeníček. Ve 3. sérii brankář Juran penaltu chytil.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu