Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

3.6.Šardice porazily RousínovVedoucí celek divize D FK Šardice porazil v dnešní dohrávce 26. kola FRAMOZ Rousínov 3:1 (1:0). Utkání se hrálo na umělé trávě v Otnicích.
6.6.Výsledkový servisStarší žáci - Líšeň 2:1 (0:0)
Branky: Šafařík 2

Mladší žáci - Líšeň 3:2 (2:1)
Branky: Zmeko O., Blažek, Souček
7.6.Nové fotky A týmuNa soupisce A týmu byly přidány nové fotky u většiny hráčů. Rovněž byla pořízena také společná fotka týmu.
8.6.V neděli na valnou hromaduZnovu připomínáme, že tuto neděli 13. června se od 14 hodin uskuteční ve fotbalové hospůdce na stadionu Na Údolní mimořádně důležitá valná hromada FK APOS Blansko. Klub stojí na rozcestí, je nutné zvolit nové vedení a dohodnout, do kterých soutěží se jednotlivé týmy přihlásí. Jsou zváni všichni ti, kterým není osud klubu lhostejný.
13.6.A tým prohrál v MeziříčíPorážkou 5:2 (5:1) ve Velkém Meziříčí se s letošním ročníkem divize D rozloučili fotbalisté FK APOS Blansko. V prvním poločase snižoval na 2:1 Kleveta, po změně stran upravil skóre na konečných 5:2 Farník.
16.6.Všechny týmy přihlášenyNové vedení klubu na své první schůzce odsouhlasilo přihlášení všech týmů FK APOS Blansko do příslušných soutěží, tedy i B týmu do 1. B třídy, či B týmu dorostu a žáků do okresních soutěží. Navíc byla jedna z přípravek přihlášena do nového typu soutěže 7+1, kde své zápasy bude hrávat již v kategorii mladších žáků.
16.6.Předsedou klubu Michal BabákNa své první schůzce si výbor našeho klubu odsouhlasil nové složení a rozdělil jednotlivé funkce. Předsedou byl jednohlasně zvolen Michal Babák, místopředsedou se stal Roman Šindelka, který bude mít spolu s Dušanem Zeleným na starosti sportovní úsek. Ekonomickou stránku bude obstarávat Břetislav Strážnický. Novým sekretářem klubu byl jmenován Hynek Jarůšek, dalšími členy výboru pak jsou Miloš Vašák a Libor Škvarenina.
24.6.Hráč jaraV anketě Hráč kola na úvodní stránce můžete tentokrát hlasovat pro tři nejlepší hráče jarní části.
25.6.RSM Hodonín-Šardice do divizePosledním 16. týmem, který bude startovat v příštím ročníku divize D je Regionální Středisko mládeže Hodonín - Šardice. V právě skončeném ročníku jihomoravského přeboru obsadil tento klub 13. místo, využil však nabídky a administrativní cestou postoupil do vyšší soutěže. Naše mužstvo se s tímto soupeřem střetne v rámci 13. kola na konci října. Více o novém účastníkovi divize D najdete zde: www.rsmhodonin-sardice.com
25.6.Petr Filip do Znojma?Vytáhlý stoper Petr Filip, který před rokem v Blansku hostoval z Jihlavy je v hledáčku nováčka 2. ligy 1. SC Znojma. Tuto informaci potvrdil sportovní ředitel Vysočiny Jihlava Josef Jinoch. Dvacetiletý stoper v minulém ročníku odehrál v MSFL 27 utkání a podařilo se mu vstřelit 6 branek.
 
 

 
 
 
Copyright © 2007-2020 FK Blansko & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt na redakci webu